הצלחה ענקית לימי העיון של הלשכה: כ-400 סוכנות וסוכנים קיבלו תעודת הכשרה

בשבועיים האחרונים נערכו שלושה ימי עיון לסוכנים חברי הלשכה בנושא צירוף לביטוח של אזרחים ותיקים. "הלשכה חרתה על דגלה לתת ערך ולהמשיך להכשיר את הסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר שלושה ימי עיון מוצלחים שנערכו ביוזמת הלשכה במחוזות הדרום והשפלה, הצפון והמרכז, קיבלו כ-400 חברות וחברי לשכת סוכני הביטוח את תעודת ההכשרה המאפשרת להם צירוף לביטוח של אזרחים ותיקים.

ב־2 ביולי הקרוב היה אמור להיכנס לתוקפו תיקון חוזר צירוף לביטוח לפיו צירוף לביטוח של אזרחים ותיקים, שמלאו להם 67 שנה, יבוצע רק באמצעות מי שהוכשר לכך. אמש הודיעה הרשות כי היא דוחה את הכניסה לתוקף של החוזר לסוף אוגוסט. השימוש בנספח ו' בביטוח בריאות יידחה ל־1 בדצמבר 2022.

יום עיון אזרחים ותיקים במחוז מרכז | צילום: גיא קרן

הלשכה קיימה בשבוע האחרון שלושה ימי עיון מרוכזים עבור חברי הלשכה במטרה לבצע את ההכשרה הנדרשת וגם להעניק להם כלים מקצועיים ופרקטיים הקשורים להוראות החוזר. הסוכנים שהשתתפו בימי העיון קיבלו תעודת הכשרה בסיומם.

הכשרה פרקטית

במסגרת ימי העיון הרצה ד"ר אלכס קפלון, גרונטולוג וכלכלן אריכות ימים, בנושא התארכות תוחלת החיים, האתגר וההזדמנויות שהיא מביאה; עו"ד יניב מאיר, היועץ המקצועי של הלשכה, הסביר למשתתפים את ההיבטים המשפטיים הקשורים להוראות החוזר.

יום העיון הראשון התקיים במרכז הכנסים באשקלון עבור סוכני הדרום והשפלה ובו השתתפו כ-80 סוכנות וסוכנים; ביום א' השבוע התקיים יום העיון במחוז תל אביב באקספו גני התערוכה, והשתתפו בו כ-200 סוכנות וסוכנים. לדברי סו"ב גיא לוי עזר, יו"ר המחוז: "יום העיון היה מעניין מאוד, שונה ובזווית אחרת ממה שחברות הביטוח הציגו".

ביום ג' התקיים יום העיון במחוז חיפה והצפון במתחם "יס פלנט" לב המפרץ, חיפה. בכנס השתתפו יותר מ-150 סוכנות וסוכנים. סו"ב תדהר סאטובי, יו"ר המחוז: "אני מודה לכל מי שבא ולקח חלק ביום העיון. הלשכה החדשה חרתה על דגלה לתת ערך ולהמשיך להכשיר את הסוכנים בשאר התחומים. אני מזמין את כולם לקחת חלק לבוא ללמוד ולהתמקצע גם במפגשים הבאים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email