הקידמה מקדמת – יום עיון במחוז ירושלים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

85 סוכנים וסוכנות השתתפו ביום העיון המקצועי של מחוז ירושלים בנושא "ידיעת הקדמה מקדמת את סוכן הביטוח״.

הכנס שהתקיים במוזיאון "ארצות המקרא" בירושלים, נפתח בדברי ברכה של סו"ב שמואל אשורי יו״ר המחוז וסו"ב אודי הוד, יו״ר מחוזות וסניפים. עוד השתתפו מהנהגת הלשכה – עוזי ארגמן, יו"ר ליסוב סוכנות לביטוח, ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה ורחל כבודי, יו"ר הוועדה ליחסי ציבור. יום העיון נערך בשיתוף פעולה עם פסטפורטכארד ו"דרכים".

יו"ר המחוז אשורי העניק מגיני הוקרה לדוד בורנשטיין, מנהל מחוז ירושלים בחברת מנורה, על תרומתו לטובת הסוכנים; בין היתר, הוא תרם אולם לקורס אנגלית בן 15 שעות לסוכני המחוז, מספר אשורי. מגן הוקרה נוסף הוענק לרפרנטית של מנורה רונית אלב, על שיתוף הפעולה התורם שלה לטובת סוכני המחוז.

סו"ב טליה נוימן יו״ר הסניף, שהייתה אחראית על תכני הכנס יחד עם חברי ועד המחוז, בדברי הפתיחה שלה הדגישה בעזרת סרטון מעורר חשיבה, איך כל יום הוא מתנה ואיך עלינו לנצל את זמן ההווה על פי העבר ולקראת העתיד "הקידמה, מטרתה לשפר את היכולות בעתיד, וכדי להצליח במטרה זו, עלינו להכירה".

מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב הורנצ׳יק: "שמחנו להוציא לפועל שלוחה של מכללה לפיננסים וביטוח בירושלים. סוכני ירושלים יתמקצעו מהיום רק בבירת ישראל. גם את פעולות החקיקה אנחנו עושים לא רחוק מכאן בכנסת והן רבות״. הורנצ'יק סיפר בכנס על שלל הפעולות שהלשכה עושה למען הסוכנים.

דר׳ אודי פרישמן תיאר איך בעולם הרפואה – מה שהיה הוא לא מה שיהיה; עו״ד יעקב פירר, סמנכ"ל בחברת יועצי הביטוח "אורי אורלנד", הראה איך עולם הסייבר הוא כבר לא נמצא רק בסרט מתח בדיוני; סו״ב רפאל אלפי לימד את הנוכחים כיצד לנצל ביעילות בהווה את רשת האינטרנט; סו"ב גדעון ארמן, מנכ"ל "ארמן יועצים", עדכן בנושא ביטוחים בתמ״א 38 ; תמר ברוך מ״דרכים״ הציגה את החידושים בתחום הרכב; ועו״ד ג׳ון גבע, יועץ משפטי בלשכה, אתגר את הנוכחים במה מותר ואסור על פי החוק בשטחים האפורים. גיא גוטמן, ראש צוות ההבטחה של שגריר ישראל במצרים, בזמן רצח סאדאת, העביר מסר חשוב – איך בעזרת חושים חדים מצילים חיים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email