הראל ביטוח ופיננסים תייצג בישראל את Hartford Insurance

החברה תייצג בבלעדיות את ענקית הביטוח האמריקנית שנוסדה לפני 200 שנה ושהיקף הפרמיות השנתית שלה עומד על 16 מיליארד דולר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים מרחיבה את פעילותה בשוק הביטוח האמריקאי: הקבוצה חתמה על הסכם בלעדיות לשמש כנציגה בישראל של ענק הביטוח האמריקני The Hartford Insurance Company. הסכם זה מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובאליים שמקיימת הראל עם למעלה מ-15 תאגידי ביטוח בינלאומיים מהגדולים בעולם, בינהםAXA-XL; Zurich; Allianz; Royal Sun Alliance  HDI ;QBE ;IF, Sompo ;Swiss Re ;CHUBB ;Tokio Marine Kiln.

חברת הביטוח The Hartford Insurance Comapny היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות בצפון אמריקה שמניותיה נסחרות בבורסה של ניו יורק ("הביג בורד"). החברה, שנמנית ברשימת FORTUNE 500 נוסדה בשנת 1810 עם הון התחלתי של 15 אלף דולר וצמחה מאז להיות אחת מהמובילות בצפון אמריקה. היקף פרמיות הביטוח שביצעה בשנת 2018 עמד על 16 מיליארד דולר ובבעלותה נכסים פיננסים וקרנות מנוהלות בהיקף של 104.8 מיליארד דולר. היקף ההכנסות הכולל של החברה הגיע אשתקד ל-19 מיליארד דולר, והיקף הפרמיות המובטחות של החברה הגיע ל-7.1 מיליארד דולר.

המבורגר | צילום: יח"צ

נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, גדעון המבורגר, מסר כי "ההסכם לייצוג בלעדי של ענק הביטוח האמריקני הארטפורד פותח בפני חברות ישראליות הפועלות בצפון אמריקה אפשרויות גדולות.  ההסכמים של הראל עם חברות ביטוח גלובליות מהמובילות בעולם מעצימים את מעמדה המקצועי של קבוצת הראל ומאפשרים לה להענות לדרישות ביטוחיות של חברות ישראליות גלובליות, בעלות שלוחות ומפעלים בכל העולם. כמו כן, מהווים ההסכמים הבינלאומיים פלטפורמה שיווקית משמעותית כלפי חברות בינלאומיות שמעוניינות לפעול בארץ".

המבורגר הוסיף כי "לקבוצת הראל ביטוח ופיננסים ניסיון רב בהסכמים גלובליים עם חברות ביטוח בינלאומיות המדגישים את מקצועיותה של קבוצת הראל ומחזקים את רמת האמון לה היא זוכה לה מצד המבטחים ומבטחי המשנה בעולם".

הארטפורד משווקת את מוצרי הביטוח שלה בצפון אמריקה באמצעות רשת של מאות אלפי סוכני ביטוח עצמאיים הפועלים בכל רחבי היבשת. בנוסף, משווקת החברה את מוצריה באמצעות ארגונים יציגים ובין השאר היא חברת הביטוח היחידה בצפון אמריקה המציעה תוכניות ביטוח לארגון הגמלאים של ארה"ב (AARP’s = American Association of Retired Persons), ארגון המונה כיום 38 מיליון חברים.

לפני מספר חודשים רכשה חברת הארטפורד את הסינדיקט ב-Lloyd`s Navigators תמורת 2.1 מיליארד דולר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email