הראל ביטחה את משלחת בכירי המשק לאיחוד האמירויות

המשלחת, בהובלת יו"ר ומנכ"ל בנק לאומי, יצאה השבוע לאיחוד האמירויות; הביטוח של הראל כולל התייחסות מיוחדת לנושא הקורונה והתמודדות עם יכולות איתור וחילוץ גם ביעד חדש זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יו"ר בנק לאומי, סאמר חאג' יחיא, ומנכ"ל לאומי, חנן פרידמן, יצאו השבוע לביקור עסקי ראשון באיחוד האמירויות. השניים הובילו משלחת של בכירי המשק הישראלי במטרה לעודד שיתופי פעולה בין המדינות. בשל מגבלות הקורונה המשלחת היתה בהיקף מצומצם של כ-20 בכירים בלבד. בין שיאי הביקור: חתימות של לאומי על הסכמות לשיתופי פעולה עם בנקים מובילים באיחוד האמירויות.

במהלך הביקור קיימו פרידמן, חאג' יחיא וראשי המשק הישראלי פגישות עם בכירי מדינות המפרץ ואנשי עסקים בכירים. בכירים נוספים מטעם לאומי שלקחו חלק בביקור הם ראש החטיבה העסקית, שמוליק ארבל; ראש חטיבת שוקי הון, רונן אגסי; מנכ"ל לאומי פרטנרס, אבי אורטל; מנכ"לית לאומיטק, יפעת אורון ועוד.

אלון אלירז, משנה למנכ"ל וראש חטיבת הבריאות בהראל ביטוח ופיננסים | צילום: יונתן בלום

נסיעת המשלחת תאפשר יישום הלכה למעשה של הסכם השלום בין המדינות באמצעות התנעת שיתופי פעולה עסקיים בתחומי הפיננסים, הטכנולוגיה, הבריאות, התיירות, החקלאות, התעשייה ועוד.

בנק לאומי בחר לבטח את משתתפי המשלחת בביטוח הנסיעות החדש לחו"ל של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים. הביטוח נותן מענה מקיף לכלל הצרכים הרפואיים כולל התייחסות מיוחדת לנושא הקורונה והתמודדות עם יכולות איתור וחילוץ גם ביעד חדש זה. הבחירה בהראל כמבטחת של המשלחת ליעד חדש וראשוני זה מדגישה כי הראל היא החברה המובילה ובעלת הניסיון הרב ביותר בהתמודדות עם תחלואה ומשברים רפואיים ולוגיסטיים בעת השהות בחו"ל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email