הראל השיקה פוליסת רכב דיגיטלית עם חיוב על פי שימוש

התשלום החודשי לביטוח המקיף החדש מורכב מפרמיה בסיסית לחודש בתוספת עלות לכל ק"מ שייסע הרכב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים משיקה, לראשונה בישראל, מוצר ביטוח חדשני ודיגיטלי: "הראל סוויץ'". מדובר בביטוח מקיף לרכב, בחיוב חודשי, בהתאם למספר הקילומטרים שהרכב נסע באותו חודש, תוך שימוש קל ופשוט באפליקציה ורכיב חכם שיותקן ברכב, זאת בשיתוף סוכן הביטוח.

התשלום החודשי מורכב מפרמיה בסיסית מינימלית לחודש בתוספת עלות לכל קילומטר שייסע הרכב. כאמור ברכב יותקן "רכיב חכם" הקורא את מספר הקילומטרים ולפיו תקבע הפרמיה החודשית. בנוסף, התכנית מלווה באפליקציה ייעודית שתאפשר למבוטח: לעקוב אחר המרחק שעבר הרכב והפרמיה הצפויה לתשלום עבור כל יום, לשמור על המסמכים הנדרשים כגון רישיונות הנהיגה והרכב, העתק פוליסת המקיף והחובה, לקבל שירות אישי ומיידי בקרות תאונה, להזמין שירותי גרירה ועוד.

צילום מסך מתוך האפליקציה | צילום: הראל

התכנית החדשה מתאימה לנהגים שאינם מרבים בנסיעות יומיומיות ארוכות כגון: למי שנוסע ברכבת לעבודה, למי שגר קרוב לעבודה, לנוסעים בעיקר בעיר, לנוסעים באופניים חשמליים ולכלי רכב שני או שלישי. היא מיועדת לנהגים מגיל 24 ומעלה, בעלי ותק נהיגה של שנה ומעלה, ללא תביעות ולכלי רכב שערכם עד 200 אלף שקל, ללא דרישת מיגון.

תהליכי ההצטרפות לתכנית החדשה הינם דיגיטליים, מהירים ונוחים: באמצעות שליחת קישור מהסוכן למבוטח להצטרפות דיגיטלית או צירוף המבוטח על ידי הסוכן במספר שדות מצומצם והמשך על ידי המבוטח באמצעות האפליקציה. הרכיב החכם ניתן להתקנה בבית הלקוח או לחלופין בכל מוקדי השירות של חברת איתוראן ברחבי הארץ.

מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים נמסר: "הראל סוויץ', תכנית הביטוח החדשנית של הראל מהווה מהפכה של ממש שכן היא מביאה בשורה של הוגנות החיוב ביחס לשימוש. אנו גאים בפיתוח מוצר זה, המשלב דיגיטציה, הוגנות צרכנית בשיתוף הסוכנים". מהראל הוסיפו כי "מוצר זה הינו חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה הרחבה של הראל המחברת בעולם העכשווי הדיגיטלי, הפרסונליזציה המתבקשת תוך שמירה על קשר אישי בין הסוכן ללקוח, בכל פעילויות הקבוצה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email