הראל זכתה במכרז ביטוח הבריאות והשיניים של עובדי עיריית תל אביב

עובדי העירייה ובני משפחותיהם יהנו מהביטוח לתקופה של חמש שנים. היקף הפרמיה השנתית כ-50 מיליון שקל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ארגון עובדי עיריית תל אביב-יפו חתם על הסכם חדש לביטוח בריאות ושיניים עבור כ-30 אלף עובדי העירייה ובני משפחותיהם. מדובר על זכייה באחד ממכרזי ביטוחי הבריאות והשיניים הגדולים בישראל בו השתתפו כל חברות הביטוח המובילות. מי שביטחה קודם את עובדי העירייה היא חברת הפניקס.

הפוליסה החדשה, אשר נבנתה על ידי חברת "בריאוטיפ" המלווה את ארגון העובדים מעל עשור, כוללת קשת כיסויים עשירה ורחבה במיוחד בהיקף התרופות וההשתלות, ניתוחים בארץ ובחו"ל, טכנולוגיות מתקדמות ומגוון רחב ביותר של שירותי יעוץ וליווי מתקדמים. הפרמיה השנתית הצפויה הינה 50 מיליון שקל, ולכל התקופה כ-250 מיליון שקל.

תומר טישלר. "מודים על האמון והבחירה בהראל" | צילום: ליאת אגאי

לדברי עדי בשן, מנכ"ל ובעלים של חברת הייעוץ "בריאוטיפ", "מדובר בפוליסה הרחבה והמתקדמת בתחומה אשר תספק מענה מקיף בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל".

"שירות מצוין למבוטחים"

עו"ד רמי בן גל, יו"ר ארגון עובדי עיריית תל אביב-יפו, מסר כי "בחירת הראל התקבלה לאחר תהליך מכרזי ממושך ומקצועי שלווה על ידי חברת 'בריאוטיפ'. הבחירה בהראל הינה המשך ישיר למדיניות שקבענו לפני שנים, הנהלת העירייה וארגון העובדים, לפיה עובדי העירייה והמרכז הרפואי איכילוב יזכו לביטוח הרפואי האיכותי ביותר ללא פשרות, אשר בשעת הצורך יספק את המענה, הכיסויים הרפואיים והשירותים הטובים והרחבים ביותר שקיימים בשוק".

"אנו מודים מאד, במיוחד בתקופה מורכבת זו, לארגון העובדים של עיריית תל אביב-יפו על האמון והבחירה בחברת הראל, המובילה מזה שנים רבות את תחום ביטוחי הבריאות בישראל. אנו נעמיד לרשות הארגון את כל הניסיון והכלים הרחבים העומדים לרשותנו לטובת שירות מצוין למבוטחים", אמר תומר טישלר, מנהל אגף ביטוחי בריאות ושיניים קיבוציים בהראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email