הראל חידשה את ביטוחי הבריאות לעמותת קרנות הסוהרים

חידוש הקרנות בהיקף פרמיה של 70 מיליון שקל ל-5 שנים. הסכם זה מצטרף להסכם נוסף שחתמה לאחרונה הראל עם ארגון עובדי עיריית תל אביב- יפו לביטוח בריאות ושיניים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עמותת קרנות הסוהרים וחברת הביטוח הראל חתמו על חידוש ביטוח הבריאות הקבוצתי עבור   חברי הקרנות ובני משפחותיהם לתקופה של 5 שנים נוספות. היקף הפרמיה השנתית הצפויה הינה 14 מיליון שקל, ולכל התקופה כ-70 מיליון שקל.

הפוליסה החדשה אשר נבנתה על ידי יועץ הביטוח עו"ד שלומי לוטינגר שמלווה את עמותת קרנות הסוהרים מעל עשור, כוללת את הכיסויים: תרופות, השתלות, ניתוחים בארץ ובחו"ל, ושירותים רפואיים נוספים.

פוליסת בריאות שתעניק מענה איכותי למבוטחים. צילום: shutterstock

עו"ד חיים שמולביץ', נשיא עמותת קרנות הסוהרים ועו"ד אבי וקנין, מנכ"ל עמותת קרנות הסוהרים מסרו כי "בחירת הראל התקבלה לאחר תהליך משא ומתן ממושך ומקצועי שלווה על ידי יועץ הביטוח שלומי לוטינגר שהינו יועץ אקטוארי מומחה בתחום ביטוחי הבריאות. הבחירה להמשיך את ביטוח הבריאות הקבוצתי בהראל ביטוח התקבלה בעקבות שביעות הרצון והשירות המצוין שניתן לעמיתי הקרנות שנים רבות ובשל התנאים המיטיבים בפוליסה החדשה אשר בשעת הצורך יתנו מענה איכותי למבוטחים".

מהראל נמסר: "אנו מודים לארגון קרנות הסוהרים על האמון המחודש והבחירה להמשיך ולבטח את עמיתי קרנות הסוהרים בחברתנו, המובילה בתחום ביטוחי הבריאות בישראל. אנו נמשיך ונעניק את הכלים הרחבים העומדים לרשותנו לטובת שירות מצוין למבוטחים. הסכם זה מצטרף להסכם נוסף שחתמה לאחרונה הראל עם ארגון עובדי עיריית ת"א לביטוח בריאות ושיניים בהיקף פרמיה כולל של 250 מיליון שקל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email