הראל משיקה תוכנית ביטוח לקבלנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ברת הביטוח הראל משיקה את "בעלי מקצוע בקליק", תוכנית חדשה לביטוח, המיועדת לקבלנים העוסקים בתחום הבנייה והשיפוצים ומאפשרת כיסוי ביטוחי רחב לו נזקקים העוסקים בתחום.
התוכנית ניתנת לרכישה במתכונת "עסק בקליק" ומיועדת לבעלי מקצוע בתחומי עיסוק שונים כגון עבודות גבס, נגרות, חשמל, צבע, התקנת מזגנים ודוודים, המעסיקים עד חמישה עובדים. התוכנית בנויה כחבילת כיסויים הכוללת ביטוח עבודות קבלניות, כולל פרק כיסוי כל הסיכונים לעבודות, פרק כיסוי חבות כלפי צד שלישי ופרק כיסוי חבות מעבידים. כמו כן, התוכנית כוללת אופציה
להוספת ביטוח אחריות מקצועית וחבות המוצר (באופן משולב)(, כאשר הכיסויים ניתנים בתנאים רחבים המותאמים לעיסוק ובמחירים אטרקטיביים.

 

לבעלי מקצוע עם מחזור פעילות שנתי צפוי של עד מיליון שקל | צילום: fotolia

התוכנית נערכת על בסיס פוליסה פתוחה, הכוללת כיסוי עבור כל העבודות המבוצעות על ידי בעל המקצוע אשר החלו במהלך תקופת הביטוח, ומיועדת לבעלי מקצוע עם מחזור פעילות שנתי צפוי של עד מיליון שקל, ועם היקף כספי מקסימלי של עד 200 אלף שקל לעבודה אחת. מהראל נמסר כי "תוכנית זו הינה חלק ממערך שיפורים רחב שבוצע בהראל, כחלק מאסטרטגיה שמטרתה להרחיב את המוצרים הנמכרים בתחום הדיגיטל, אשר מהווים כלי לסוכן להגדלת היקף המכירות והרחבת מאגר לקוחותיו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email