הראל משיקה תוכנית חדשה לנהגים צעירים

תכנית הביטוח החדשה "נהג צעיר במשפחה" תאפשר לנהג הצעיר לנהוג בכל רכבי המשפחה ללא תשלום נוסף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הביטוח הראל מובילה תכנית מהפכנית בשוק הביטוח לרכב בישראל. החברה משיקה תכנית ביטוח חדשה בשם "נהג צעיר במשפחה", שנועדה לסייע למשפחות שלהן שני כלי רכב ויותר, וכאשר אחד מבני המשפחה מוגדר "נהג צעיר". לפי התכנית החדשה, בן המשפחה הצעיר יוכל מעתה לנהוג בכל כלי הרכב של המשפחה, מבלי שיצטרך לשלם סכומי כסף מיוחדים להרחבת כל אחת מפוליסות הביטוח גם לנהגים צעירים.

מהחברה נמסר כי מבוטח שברשותו יותר מכלי רכב אחד, נדרש לשלם תוספת פרמיה בגין נהג צעיר עבור כל רכב בו ינהג הנהג הצעיר גם אם הוא נהג יחיד. דבר זה הביא לכך שבני המשפחה נאלצו להרחיב את כל אחת מתכניות הביטוח של כלי הרכב שבבעלותם, לשלם תוספות משמעותיות בפוליסות (של מאות שקלים ולעיתים אף אלפי שקלים), וכל זאת כדי לאפשר לנהג הצעיר לנהוג בכלי הרכב שבבעלותם.

במסלול "נהג צעיר במשפחה", המבוטח ישלם תוספת פרמיה לנהג הצעיר, בביטוח המקיף ובביטוח החובה ברכב אחד בלבד (לכלי הרכב שהפוליסה בגינו היקרה ביותר), בהתאם לגיל הנהג וללא מגבלה של קילומטרים לנהג הצעיר, ובשאר הפוליסות בהראל לא תידרש תוספת פרמיה בגין נהיגתו של אותו נהג צעיר.

כך יוכל נהג צעיר לקבל כיסוי ביטוחי בכל כלי הרכב של בני משפחתו המבוטחים בהראל ולשלם את התוספת עבור כיסוי נהג צעיר בפוליסה אחת בלבד.


המבוטח ישלם תוספת פרמיה לנהג הצעיר | צילום: Fotolia

אופציה לשיפור השירות

התכנית מתאימה לכלי רכב בשווי של עד 300 אלף שקל, פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון. לא נמסר אם הביטוח היחיד יהיה על הרכב היקר ביותר או על הרכב שיבחר המבוטח.

מהראל נמסר כי "החברה פועלת באופן תמידי להשיק מוצרים חדשניים שיסייעו למבוטחי הראל ויתנו מענה לפתרון בעיות הכיסוי הביטוחי לכל המשפחה. התכנית מעניקה לסוכן עוד אופציה לשיפור השירות ולמתן מענה לעוד לקוחות".

הראל מדגישה כי את הביטוח ניתן לרכוש באמצעות סוכני הראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email