הראל תאפשר לעובדי הקבוצה לבחור יום עבודה מהבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים תאפשר לעובדים לעבוד מהבית יום אחד בשבוע באופן קבוע, בכפוף לאישור ותיאום עם הממונים. הפיילוט יתבצע עד סוף שנת 2021 ובמסגרתו ייבחן מודל העבודה למול תפוקת העבודה.

בחברה מציינים כי "המעבר ליום עבודה קבוע מהבית ייעשה, כחלק מהטמעת הפרקטיקות של עולם העבודה המתקדם, המציב את העובד במרכז ודואג לרווחתו. יודגש כי השכר והזכאויות של העובד יישארו כפי שהיו למשך כל תקופת הפיילוט, לרבות תשלום דמי נסיעה, 'תן ביס' ועוד'".

מישל סיבוני, מנכ"ל הראל. צילום: ורדי כהנא
"העובדים – נכס ראשון במעלה"

מהראל נמסר עוד, כי "מאז הקמתה של קבוצת הראל ראינו את העובדים כנכס ראשון במעלה בהצלחת חברתנו. כחברה, שהצבת העובד במרכז הינה דרך חיים של ממש, לצד המחויבות לחדשנות ולמצוינות עסקית, שירותית ותפעולית, החלטנו להטמיע סטנדרטים חדשניים של עולם העבודה ורווחת העובדים ולהיות הראשונים שתומכים באופן קבוע ביצירת איזון בין עבודה לבית (Work-Life-Balance).

"בתקופת הקורונה גילינו כי עובדי החברה יכולים להמשיך ולעבוד מהבית בצורה חלקה, להעניק שירות מלא ללקוחותינו, לרבות באמצעות תפקוד מלא של מערך הגשת התביעות, השירות והמכירות של הקבוצה, שהונגשו לסוכנינו וללקוחותינו. יכולת זו התאפשרה בזכות אסטרטגיית החדשנות הדיגיטלית שהוטמעה בקבוצה ומאפשרת שימוש ביכולות הדיגיטליות מרחוק, תוך שמירה על אבטחת מידע מיטבית וסנכרון מלא של מערכות התזמון, הניהול והבקרה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email