הרגולטור הבריטי לחברות הביטוח: לעקור התנהגות פוגענית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רגולטור השווקים הבריטי שיגר מכתב אזהרה למנכ”לי חברות הביטוח בו הוא מנחה אותם לפעול לעקירת התנהגות פוגענית, אחרת הם צפויים להדחה. המנכ”לים נדרשו להפיץ את מכתב האזהרה בקרב חברי הדירקטוריון והסגל הניהולי הבכיר. מכתב האזהרה של הרגולטור על שוקי ההון, ג’ונתן דוידסון, נשלח בעקבות פרשת תאגיד הביטוח לויד’ס.

נהלים חדשים להתמודדות עם הטרדות מיניות במקום העבודה. צילום: shutterstock

התאגיד הודה שהיו מקרים של הטרדה מינית וניבולי פה בעקבות שתיה מופרזת של עובדים. לויד’ס הציג תוכנית להתמודדות עם תופעות אלה. דוידסון מציין במכתבו כי “עבודה נעשית כדי להתמודד עם התנהגות פסולה ובלתי פיננסית, וזה יעמוד במרכז הטיפול שלנו בפיקוח על חברות ומנהלים בכירים”.

הרגולטור נמנע מלפרט את שמות חברות הביטוח שהמכתב נשלח אליהן, אבל הבהיר כי ידרוש מהחברות לפעול כדי להבטיח שחברות הביטוח יפעלו בתקיפות נגד הטרדה מינית ושתיה מופרזת.

חבל הצלה: אינדונזיה מצילה חברת ביטוח שקרסה

ממשלת אינדונזיה החליטה להציל חברת ביטוח חיים שקרסה, מהוותיקות שפועלות במדינה, ותבצע מהלך של הזרמת שני מיליארד דולר לחברה.

המשרד הממשלתי לחברות ממלכתיות מקים חברת אחזקות כדי להציל את חברת הביטוח “אשורנסי ג’יווסראיה” הקורסת. בשלב ראשון הממשלה תעניק סיוע בסך של 108 מיליון דולר. זאת לאחר שחברת הביטוח הודיעה באוקטובר החולף שאין ביכולתה לפרוע פוליסות ביטוח. ההערכה היא שלחברת הביטוח יש חובות לבעלי פוליסות בסכום של כ־2.5 מיליארד דולר. אחד הגורמים לקריסת החברה היא החלטת ההנהלה להשקיע את רוב כספי הפרמיות בקרנות נאמנות ומניות כדי להשיג תשואות גבוהות, בעוד שתקנות הממשלה קובעות שיש להשקיע 30% מכספי הפרמיות בניירות ערך ממשלתיים. המנהלים גרסו כי יצליחו להשיג תשואות גבוהות בשוקי ההון, מה שהתברר, כאמור, כטעות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email