הרחבת הפעילות הגלובלית: ענק הביטוח הבינלאומי מגיע לישראל

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים תייצג בישראל את ענקית הביטוח האמריקאיתStarr Insurance and Reinsurance Limited. "תרומה משמעותית לענף הביטוחי חיתומי הגלובלי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים ממשיכה להרחיב את פעילותה הגלובלית ותייצג בישראל גם את ענק  הביטוח הבינלאומי Starr Insurance and Reinsurance Limited. הסכם הייצוג החדש מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובאליים שמקיימת חברת הראל עם 17 קבוצות ביטוח בינלאומיות מהגדולות בעולם.

ענקית הביטוח האמריקאית Starr היא  אחד מתאגידי הביטוח הגדולים בעולם. מי שמוביל כיום את תאגיד Starr הינו מריוס גרינברג, המכהן כיו"ר וכמנכ"ל החברה. לגרינברג רקורד מרשים בעולם התאגידי הביטוחי, ובין היתר כיהן כיו"ר ומנכ"ל של American International Group (Aig). במהלך כהונתו של גרינברג ב-AIG הפכה אותה לענקית הביטוח הגדולה בעולם.

יצירת קשרים ענפים של חברות ישראליות עם פעילות בינלאומית. צילום: shutterstock

פעילות בינלאומית

היקף הפרמיות שביצעה Starr בשנת 2020 עמד על 7.1 מיליארד דולר ולחברה נכסים פיננסים מנוהלים בהיקף של 26.5 מיליארד דולר והון עצמי שעומד על 10 מיליארד דולר. Starr הייתה לחברת הביטוח האמריקנית שזיהתה את פוטנציאל השוק הביטוחי והחיתומי בסין, וכבר בשנת 1919 הייתה חברת הביטוח האמריקאית הראשונה עם שלוחה בעיר שנגחאי. מאז ביססה Starr את עצמה כתאגיד ביטוח מוביל בעל קשרים ענפים עם ממשלות ואנשי עסקים בכל ששת היבשות. תחת הנהגתו של גרינברג, Starr השקיעה יותר ממיליארד דולר בשוק הביטוח בסין.

נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים גדעון המבורגר מסר כי "ההסכם עם ענקית הביטוח האמריקאית Starr הוא אחד מתוך 17 הסכמים שנחתמו עם שותפים גלובליים מובילים. קבוצת הראל ביטוח ופיננסים ממשיכה להרחיב את הפעילות הגלובלית שלה ולבסס את עצמה גם בשווקים הבינלאומיים ולתרום רבות לענף הביטוחי חיתומי הגלובלי. כיום קבוצת הראל היא חברת הביטוח היחידה בישראל שיכולה לתת מענה ביטוחי חיתומי, לרבות יצירת קשרים ענפים, לחברות ישראליות עם פעילות בינלאומית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email