הרמות כוסית חגיגיות מתוכננות במחוזות הצפון והדרום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הרמת כוסית חגיגית לקראת ראש השנה של מחוז חיפה והצפון, תתקיים בחיפה במלון רויאל גארדן בתאריך 27/8/2018 החל מהשעה 10.00 עד השעה 14.30 בהשתתפות חמש חברות ביטוח: כלל, מנורה, איילון מגדל והראל. במסגרת האירוע ייערך גם טקס פרידה מרגש ממזכירת מחוז חיפה והצפון – ירדנה שפיר. שדר הספורט הבכיר נדב יעקבי ידבר בהרצאה מרתקת על המונדיאל האחרון שנערך ברוסיה.

יו"ר מחוז חיפה והצפון סו"ב מיכה אדוני, מסר לקראת האירוע: "מחוז חיפה והצפון נחשב למחוז מוביל בלשכת סוכני ביטוח ומהווה מודל לחיקוי. מתחילת השנה הצטרפו ללשכה כ־ 100 סוכנים חדשים ממחוז הצפון. סוכנים רבים הבינו את הערך המוסף שהלשכה נותנת לחבריה ובהגנה על פרנסת הסוכן. היעד לסוף השנה הוא הצטרפות של עוד כ־ 50 סוכנים ללשכה. מן הראוי שכל מי שאינו חבר לשכה יצטרף ללשכה, כדי להיות שותף לחיזוקה ולשמירה על פרנסתו – יקבל ערך מוסף בלתי מבוטל – זאת מול האתגרים העתידיים הצפויים לסוכני הביטוח בפרט ולענף הביטוח בכלל".

מיכה אדוני | צילום: באדיבות הלשכה

לדבריו, יש חשיבות רבה לכניסתם לענף של סוכנים צעירים, טיפוח דור ההמשך, כמו גם חיבור של סוכנים ותיקים עם צעירים, אשר ייתנו ערך מוסף לשני הצדדים.

עוד אמר אדוני: "הכנסים, מפגשי הבוקר, המכללה בחיפה, מרצים מהשורה הראשונה, אוזן קשבת של הנהגת הלשכה, עדכונים שוטפים, עיתון הלשכה, אתר לשכה משודרג, יועצים מקצועיים – אלה כלים שאנו מעמידים לרשות סוכני הביטוח, כיוון שאני מאמין שידע ומידע זמין הם כוח.

"זה לא סוד, שלא קל לנו עם מבול החוזרים מהפיקוח על הביטוח, ובפרט מיו"ר הרשות אשר מסיימת בשעה טובה את תפקידה בסוף חודש זה, אשר עשתה הכל כדי לייתר את סוכני הביטוח. יו"ר הרשות כמו גם התקשורת מטעמה לא מבינים שפגיעה בסוכני הביטוח היא פגיעה בציבור.

"צר לי שחברות הביטוח שעשו את רוב הונם מסוכני הביטוח לא נשארו מאחור, ניצלו את המצב, הקימו מוקדים טלפוניים אגרסיביים, חלקם עובדים מעל ראשי הסוכנים ופוגעים קשות בהכנסת הסוכן. יש כאלה שלא הבינו שסוכן חלש הוא לא טוב, קודם כל לחברות הביטוח. אנו לא נגד הדיגיטציה, אלא בעדה, אבל רוצים להיות יחד אתה ועם תמורה הולמת.

"אני מאחל לכל בית ישראל שנה טובה ומבורכת".

מאחדים כוחות

ואילו במחוז באר שבע והדרום בראשות סו"ב יפת בקשי, תתקיים ב־5.9 הרמת כוסית מושקעת לכבוד ראש השנה. באירוע ישתתפו גם סוכני מחוז ירושלים בראשות סו”ב שמואל אשורי.

בקשי: "באירוע הזה שהפך למסורת בדרום, יתארח ראש העיר רוביק דנילוביץ, ח"כ אלי אלאלוף, יו"ר ועדת העבודה, רווחה ובריאות, יורם נווה מנכ"ל כלל חברה לביטוח, והנהגת לשכת סוכני ביטוח בישראל בראשות הנשיא סו"ב ליאור רוזנפלד. שיתוף הפעולה עם כלל חברה לביטוח בדרום בניהול מנהל המרחב מר רן ברעם הינו מבורך. זו החברה היחידה ששמרה לאורך שנים על סניף בבאר שבע ומשכך הסוכנים רובם ככולם עובדים איתה.

בשיחה עם יו"ר מחוז באר שבע והדרום נמסר שבמחוז נרגשים לארח את מחוז ירושלים ואת הנהגת כלל ביטוח בראשות המנכ"ל החדש, שאף הצהיר על שינוי לחיוב בקשר עם הסוכנים ועם הנהגת הלשכה. בסיום הרצאתו של עמרי אסנהיים, עיתונאי וכתב בכיר, יחולק שי לחג לחברי הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email