הרמת הכוסית במחוז הצפון עמדה בסימן הנצחתו של סו"ב ארז גוטמן ז"ל

מעל 200 חברי לשכה פקדו את יום העיון המקצועי במסגרתו נערכה הרמת כוסית לקראת השנה החדשה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בהתאם למסורת, ערך מחוז חיפה והצפון יום עיון מקצועי ומרשים והרמת כוסית משותפת עם חברות הביטוח ושותפות נוספות, לקראת ראש השנה. יום העיון נערך במלון גארדן בחיפה בהשתתפות של למעלה מ־200 חברי לשכה. בכנס השתתפו גם חברי מועצה רבים ויו"ר המועצה הארצית, סו"ב מקסים דרעי.

הכנס היה בשיתוף החברות איילון חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, מנורה מבטחים, כלל ביטוח ופיננסים, איתוראן, שגריר, מוקד מיקוד ואילן זגגות.

מימין: מיכה אדוני, רענן שמחי וליאור רוזנפלד

לדברי יו"ר המחוז, סו"ב מיכה אדוני, תכניו של יום העיון כוונו למתן כלי עבודה מקצועיים ואחרים שיתווספו לארגז הכלים של סוכן הביטוח בתקופה כל כך מאתגרת ומשתנה. שותף לתכנים היה היועץ המשפטי של הלשכה, עו"ד עדי בן אברהם. הכנס עמד בסימן הנצחתו של סו"ב ארז גוטמן ז"ל, יו"ר הוועדה לתת־פיננסים שנפטר בטרם עת.

דברים לזכרו נשא סו"ב יובל ארנון שהעלה קוים לאישיותו ולדמותו המיוחדת. כמו כן, בטקס מרגש שנערך בהשתתפות נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד והנשיא לשעבר סו"ב אריה אברמוביץ – הועלתה על נס את אישיותו המיוחדת של ארז ז"ל, ויו"ר המחוז אדוני העניק מגן הוקרה לאמו של ארז, גילה גוטמן. גוטמן הנרגשת מהמחווה אמרה: "ארגון שלא שוכח וזוכר את מתיו, זה ארגון חזק עם ערכים. אני נרגשת ומודה ללשכת סוכני הביטוח אשר זוכרת את בני היקר ארז גוטמן ז"ל".

העיתונאית החוקרת מערוץ 12, אדווה דדון, הרשימה בסיפורים על מאחורי הקלעים על נוכלים המסתובבים ביננו. לקראת הסיום נערך טקס פרידה ממנכ"ל הלשכה, רענן שמחי שגרם להתרגשות רבה בקרב הנוכחים. יו"ר מחוז הצפון סו"ב מיכה אדוני, בשם יו"ר ראש הסניפים, סו"ב אניה לוין וסו"ב מוחמד חטיב וכלל סוכני מחוז חיפה והצפון העניק מגן הוקרה והערכה לרענן, שהודה לכולם ושיבח את הנהגת מחוז הצפון על המחווה היפה וההערכה הרבה לה זכה.

אדוני אמר על רענן: "זוהי פרידה עצובה. רענן הוא ראשית לכל בן אדם. מקצוען, צנוע ורציני, עם דרך ארץ, שהביא את הלשכה לקדמת  הבמה המקצועית והטכנולוגית. יהיה קשה להיכנס לנעליו הגדולות. הוא יחסר ללשכה ולי באופן אישי".

בסיום נערכה הרמת כוסית משותפת עם מנהלי חברות הביטוח ביחד עם הנהגת הלשכה, כיאה למסורת רבת השנים. יו״ר סניף טבריה גליל ועמקים, סו״ב מוחמד חטיב, אמר בדבריו כי ענף ביטוח החובה בישראל הוא רווחי מאוד ולא יעלה על הדעת שסוכני המגזר לא יוכלו לתת שירות מיטבי למבוטחיהם; סו״ב אניה לוין נעדרה מהכנס עקב מחלה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email