הרמת כוסית חגיגית במחוז חיפה והצפון

לאירוע צפויים להגיע כ-300 סוכנים. סו"ב מיכה אדוני: "לא מדובר בעוד אירוע וישנה התרגשות רבה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום חמישי הבא בתאריך 14.9 יקיים מחוז חיפה והצפון של לשכת סוכני ביטוח הרמת כוסית משותפת וחגיגית עם חברות הביטוח לקראת ראש השנה. האירוע יתקיים ביס פלאנט בקניון לב המפרץ חיפה בין השעות 10:00־14:00.

יו"ר מחוז חיפה והצפון סו"ב מיכה אדוני סיפר כי "צפויים להגיע ליום זה כ־300 סוכנים. לא מדובר בעוד אירוע, כיוון שזו תהיה הרמת הכוסית המשותפת האחרונה בקדנציה זו, והיא גורמת להתרגשות רבה".

באירוע תשתתף חברת הכנסת מיכל בירן, חברה בוועדת הכספים, וחברת הכנסת נאוה בוקר, סגנית יו"ר הכנסת. באירוע תתקיים הרצאה של אל"מ במיל' דוד חכם, יועץ בכיר לשרי הביטחון. ההרצאה תעסוק בסכסוך הישראלי־פלסטיני ובשאלה האם יש סיכוי לשלום במזרח התיכון.


הרמת כוסית משותפת ואחרונה בקדנציה זו | צילום: Fotolia

מתוכננת להגיע גם הנהגת הלשכה בראשות סו"ב אריה אברמוביץ, ומנכ"ל הלשכה רענן שמחי, שירצה על פעילות הלשכה ויספר על הפריצה הגדולה שנעשתה בקדנציה זו ועל ההישגים, כמו טיוב המערכות הדיגיטליות, פריחתה של המכללה ועוד.

אדוני יעניק אותות הערכה ותודה לחברות הביטוח ולמנהלים שנענים מידית ונכונים לעבודה המשותפת עם סוכני הביטוח. "השותפות והביחד במחוז הצפון חשובה במיוחד בימים אלה וזה מחמם הלב. זה גם מה שהופך את מחוז זה למצטיין ולמושא לחיקוי", מסכם אדוני.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email