הרמת כוסית של מחוז חיפה והצפון

ח"כ נאוה בוקר: "אני מאמינה בסוכני הביטוח ובעבודתם החשובה ואמשיך לסייע להם"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בהתאם למסורת ולאחדות המסמלת את סוכני מחוז חיפה והצפון כמו גם את חג האביב, נערכה בשבוע שעבר ביום חמישי 22/3/2018 הרמת כוסית משותפת של סוכני הביטוח של מחוז חיפה והצפון ביחד עם חברות הביטוח. הכנס, אליו הגיעו כ־250 סוכנים וסוכנות, התקיים בבית אירועים 279 בחיפה ו"היה מרשים כיאה למחוז זה", מעיד סו"ב מיכה אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון.

סגנית יו״ר הכנסת, ח"כ נאוה בוקר (ליכוד), כיבדה את סוכני מחוז חיפה והצפון בנוכחותה ואמרה: "אני מאמינה בסוכני הביטוח ובעבודתם החשובה ואמשיך לסייע להם".

רוזנפלד ח"כ בוקר ואדוני

אדוני בירך את הנוכחים וציין לטובה את החברות כלל, מנורה מבטחים, הראל ואיילון המשתתפות באופן קבוע בהרמת הכוסית עם הסוכנים – דבר המחזק את הקשר עם הלשכה, לדבריו. הפעם השתתפה גם ביטוח חקלאי.

"אני מקווה שבפעם הבאה ישתתפו כל חברות הביטוח האחרות ובפרט הגדולות, המדירות את רגליהן מכנסי הלשכה", אמר אדוני. הוא הוסיף, כי המכללה בחיפה שינתה את פניה וכל קורס, השתלמות והדרכה שתיעשה בתל אביב תיעשה גם בחיפה כל זאת בזכות הקשרים הטובים וההשפעה שיש להנהגה הצפונית בלשכה, כדבריו. אדוני אף הודה ליו"ר סניף חיפה, סו"ב אניה לוין ולסו"ב מוחמד חטיב על שיתוף הפעולה והעזרה בהכנת הכנס. הוא אף הבטיח שהכנס המחוזי הבא ייערך בנצרת על ידי חטיב.

גם מיזם הלוידס הוצג בפני הסוכנים והסוכנות בידי אסף חגאי פריי; נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, התקבל בתשואות על ידי סוכני המחוז וכפי שאמרה המנחה נטלי רותם: "הוא משלנו, הוא מכאן – מהצפון מחיפה".

רוזנפלד עדכן את הסוכנים על הבג"צ שהוגש כנגד הפיקוח על הביטוח, על ביטוח הנסיעות שח"כ רוברט אילטוב רוצה לטרפד, כך שסוכני הנסיעות יוכלו להמשיך ולמכור ביטוח שבג"צ אסר עליהם לשווקו החל מיום 1/6/2018. רוזנפלד הבטיח שהלשכה בראשותו תעשה הכל על מנת לשמור על מעמד הסוכן ופרנסתו.

בסיום התקיימה הרמת כוסית חגיגית של הנהגת הלשכה ומנהלי חברות הביטוח, וסו"ב ג'קי אמסלם חבר המועצה הארצית, סיים את האירוע החגיגי והמרשים בשירת התקווה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email