הרפורמה במיסוי של טראמפ תפחית במס שמשלמים סוכני ביטוח וברוקרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משרד האוצר האמריקאי מבהיר את אי ההבנות שנוצרו כתוצאה מרפורמת מס הכנסה של הנשיא דונלד טראמפ. במשרד מסבירים כי מקיצוץ המס בשיעור של 20% ייהנו עסקים קטנים, כולל סוכני ביטוח וברוקרים.

ההבהרה הזו הייתה דרושה כי חוק הורדת שיעורי מס הכנסה בארה"ב יצר אי הבנות רבות בקרב הציבור. בין היתר, נוצר הרושם ששירותים, מקצועות ועסקים מסוימים לא ייהנו מהורדת שיעורי המס. לפי מדריך מנהל הכנסות המדינה האמריקאי, שירותי ברוקרז’ כולל שירותים של ברוקרים לניירות ערך ואחרים לא יזכו להורדת המס.

טראמפ | צילום: shutterstock

משרד האוצר הבהיר כי המשמעות של שירותי ברוקרז’ אינה חלה על שירותים שניתנים על ידי סוכני ביטוח, ברוקרים של ביטוח וסוכני נדל"ן. נותני השירותים האלה יזכו להורדת מס בשיעור של 20% אם הכנסתם השנתית לא תעלה על 315
אלף דולר בשנה.

קו חם להצעות מיזמים: רגולטור הביטוח האמריקאי מחפש מפתחים

גם הרגולטורים של הביטוח בארה"ב משתלבים במאמץ החיפוש אחר חדשנות בתחום הביטוח. רגולטור הביטוח במישיגן מפתח צינורות לעידודם של מפתחים בשיתוף פעולה עם מחלקת הפיקוח על הביטוח.

מחלקת אגף הפיקוח על הביטוח פתחה קו חם שבו יוכלו חברות סטראט־אפ, יזמים ומפתחים להמליץ על פיתוח מוצרים חדשים בתחומי הביטוח והפיננסים. גם נקבעת כתובת מייל מיוחדת אשר אליה ניתן לפנות הצעות רלוונטיות.

הרגולטור Patrick McPharlin מעודד את היזמים והמפתחים להעביר מידע ראשוני על פיתוח מוצרים חדשניים. פעילות זו, הוא מציין, תוביל את הצמיחה של תעשיית הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email