הרצאות ועדכונים מקצועיים ורגולטוריים בכנס מחוז השרון

ראש המחוז דניאל קסלמן: "בנינו תוכנית לפי בקשת הסוכנים". עוד בכנס: פרידה מצלם הלשכה אייל גליה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ־120 סוכנים וסוכנות ממחוז השרון של הלשכה הגיעו אתמול ליום העיון שערך המחוז בראשות סו"ב דניאל קסלמן ב"בית חיל האוויר" בהרצליה. הכנס התקיים בשיתוף פעולה עם חברת שלמה לביטוח ונכחו בו גם אורי אומיד המנכ"ל, שאף הרצה וטובי שמלצר, מבעלי החברה.

במהלך הכנס התקיים טקס פרידה מצלם הלשכה אייל גליה, שלאחר 7 שנים של עבודה מסורה מסיים את תפקידו עקב מעבר עם משפחתו לחו"ל. יו"ר הסניפים במחוז עלו על הבמה, הודו לגליה והעניקו לו תשורה.

קסלמן: "בהתאם לפניות סוכני המחוז אלינו, בנינו תוכנית לפי בקשתם ובה עדכונים מקצועיים ורגולטוריים, כמו ביטוח אחריות מקצועית, חוזר השרברבים, ביטוח פנסיוני, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד". הכנס נפתח בארוחת צהריים עשירה ואחריה נשאו דברי פתיחה – סו"ב דניאל קסלמן ,יו"ר מחוז השרון; סו"ב יוסי אנגלמן ,יו"ר סניף נתניה; סו"ב צביקה גופר, יו"ר סניף חדרה וסו"ב מולי זליג, יו"ר סניף פתח תקווה. אורי אומיד, מנכ"ל "שלמה חברה לביטוח" פתח את סבב ההרצאות וסיפר על השינויים הטכנולוגיים
בחברה ולטובת הסוכן. סו"ב יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני בלשכה, דיבר על השינויים, השיפורים ועל מה באמת מוכרים הסוכנים ללקוחותיהם במוצרים השונים.

קסלמן, מונין, זליג, הוד, צפריר, גופר, גואטה ואנגלמן

יאיר בן דויד, מנהל תחום תאגידים – "טריא" סיפר על פתרונות אשראי וחסכון נזיל שסוכנים חברי הלשכה יכולים להציע ללקוחותיהם. עו"ד מאיה רבינוביץ, מנהלת מדור חיתום דירקטורים וחבויות ב"איילון חברה לביטוח" עדכנה והרחיבה בנושא פוליסת אחריות מקצועית לסוכן הביטוח. סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה דיבר על השינויים הצפויים ב־1 בספטמבר בביטוח דירה ועל חוזר השרברבים שייכנס לתוקף ב־3 בספטמבר.

סו"ב יואל זיו עדכן את הנוכחים על השינויים בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שייכנסו לתוקף ב־6 בספטמבר. בסוף יום העיון קיים סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, שיחה חופשית עם גליה הסוכנים וענה לשאלותיהם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email