הרשמת חברי הלשכה למערכת המרקטפרו תחל השבוע בכנס אלמנטר באילת

מערכת המרקטפרו תוכננה כך שהסוכן יוכל להגדיל את הערך שהוא מעניק ללקוח, ותחזק את תדמיתו כאיש אמונו ויועצו המקצועי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המעבר מסוכן ביטוח למנהל סיכונים משפחתי הוא אחת הירושות המשמעותיות שהנהגת לשכת סוכני ביטוח הנוכחית משאירה אחריה לדורות הסוכנים הבאים. שינוי זה, מעולם של פיצוי לאחר קרות מקרה ביטוח, לעולם המניעה, יהפוך החל משבוע הבא מחזון למציאות. ההרשמה לפלטפורמה הדיגיטלית – המרקטפרו – תחל בכנס אלמנטר 2017, ובכך תאפשר לסוכנים להציע עשרות מוצרים ושירותים חדשים ללקוחותיהם.

סוכני ביטוח, חברי הלשכה, יוכלו להצטרף למערכת המרקטפרו כמפיצי המוצרים והשירותים אשר מציעה הפלטפורמה, ויהיו פטורים מתשלום דמי החבר השנתיים. כאמור, ההרשמה למערכת תיפתח באופן רשמי בכנס באילת והיא תלווה בהדרכות מקצועיות לאורך ימי הכנס ובהרצאה ייעודית של מנכ"ל המרקטפרו, עופר נוריאל, שתערך ביום רביעי.

חיזוק מעמד הסוכן

לא אחת, סוכני ביטוח מלינים על עומס העבודה שלהם ועל מחסור בזמן לקיום פגישות. מערכת המרקטפרו תוכננה כך שהסוכן יוכל להגדיל את הערך שהוא מעניק ללקוח, ותחזק את תדמיתו כאיש אמונו ויועצו המקצועי. בו בזמן, המערכת תאפשר להציע מוצרים בקלות רבה יותר ואף תצמצם את הצורך להקדיש זמן לפעילות החשבונאית.

סוכנים אשר יצטרפו למערכת יוכלו לדוור את סל המוצרים החדש והרחב שלהם הישר ללקוחותיהם, וכך לחשוף בפניהם עולם חדש של אמצעים למניעת נזקים. באופן זה, הסוכנים יוצרים מפגש יזום ושוטף עם לקוחותיהם ולא פוגשים אותם רק במועד חידוש פוליסה או בעת תביעה.

למרות שהסוכנים צפויים לשווק מוצרים מעשרות ספקים שונים, ההתחשבנות מול כל אותם ספקים תעשה באמצעות המערכת, כלומר מול גורם אחד בלבד, עמלת המכירה תיזקף לזכות הסוכן באופן אוטומטי והתשלום יועבר מדי חודש ישירות לחשבונו.

הסוכן יוכל להגדיל את הערך שהוא מעניק ללקוח | צילום: fotolia

הסוכנים ישווקו

בין המוצרים החדשים שיישווקו בידי הסוכנים: כספות של חברת בריקסטון, שתעניק ללקוחות סוכנים הפועלים עם הפלטפורמה הנחה וכן חודש נוסף במתנה. עו"ד דביר אינדיג, מנכ"ל בריקסטון: "באמצעות מרקטפרו, לראשונה סוכני הביטוח יוכלו להיות מתוגמלים על מכירת מנויים לכספות, תחום אשר בעבר לסוכן הביטוח לא היה בו כל רווח, ובעצם לסוכן לא הייתה כל נגיעה לעניין".

מוצר חדש נוסף על הפלטפורמה – מערכת התרעה מתקדמת מבוססת רדאר של אייוואקס. אורלי יוסף, מנכ"לית AWACS משווקת מערכות התרעה מבית SDS: "נוכל לסייע לסוכנים להגיע לכל לקוח ולקוחה, ולהציע להם מעטפת הגנה מצוינת".

חברת AWACS מזהה את הפוטנציאל הגדול של סוכני הביטוח כערוץ הפצה מרכזי, ותתחיל לשווק את מערכת הרדאר שלה למניעת תאונות דרכים באמצעותם. יוסף מוסיפה כי "סוכני ביטוח שיצטרפו לפלטפורמת המרקטפרו, יוכלו להציע את המערכת ללקוחותיהם במחיר ייחודי הכולל 5% הנחה. בנוסף, הלקוחות הראשונים שירכשו את המערכת באמצעות סוכן הביטוח שלהם, יקבל מצלמת דרך במתנה. הסוכן יקבל עמלה עבור כל מכירה של מערכת ההתראה. בכדי להקל על הליך המכירה, יוצעו לסוכנים ערכה לשיווק דיגיטלי וכן ליווי והדרכה לכל אורך הדרך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email