“השאירה טעם של עוד”

כנס ראשון של מחוז השפלה התקיים השבוע במתכונת החדשה שהנהיגה היו"ר ג'ינה פלד. פלד: "הסוכנים מאוד אהבו את הקונספט החדש של ההרצאות הארוכות והמעמיקות לעומת מה שמקובל בדרך כלל בכנסים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-80 סוכנים הגיעו לכנס מחוז השפלה שהתקיים ביום שלישי האחרון, במרכז מונארט לאמנויות באשדוד. הכנס התקיים בשיתוף עם חברות שגריר ומוקד מיקוד וכלל ההרצאות מעמיקות שנגעו בנושאים מקצועיים ובאו לתרום לסוכן הביטוח בעבודתו השוטפת בניהול המשרד והידע המקצועי שלו. דניאל שמר, עו"ד לדיני עבודה ומומחה לליווי מנהלים ובעלי חברות להתארגנות וליגטורה, ריתק את הנוכחים במשך כשעה ורבע בהרצאה שעסקה בנושא – "איך לנהל עובדים ולצאת בשלום". “עו”ד שמר שהוא מהמובילים בתחומו בארץ העביר את ההרצאה בצורה מהפנטת”, אמרה יו”ר המחוז, ג’ינה פלד. “הוא נתן כלים לסוכנים בכל הקשור ליחסי עובד מעביד, סקר את חוקי העבודה והעדכונים החדשים לגבי ימי חופשה, עדכון שכר המינימום בשנה הקרובה, דמי חגים, שימוע לפני פיטורים ועוד. מדובר במידע מאד חיוני שבא להגן עלינו הסוכנים מפני תביעות”.

אריק ורדי וג'ינה פלד בכנס השפלה
אריק ורדי וג'ינה פלד בכנס השפלה

המרצה נוספת הייתה חנה שילה, בעליה של "מעל ומעבר לאימון", שהרצתה על "היבטים פרקטיים לשדרוג ניהול המשרד". גם הרצאתה נמשכה למעלה משעה ופלד מבטיחה שמדובר בהרצאה אחת מתוך סדרת הרצאות שצפויות לסוכני המחוז בנושא זה. בכנס האחרון דיברה שילה על גיוס עובדים, שאלות להשגת מידע על העובד בראיון עבודה, המוטיבציה שלו והאישיות שלו, ואיך להימנע מ”מוקשי ריאיון”. “הרצאתה של חנה שילה הייתה עניינית, מקצועית ובהחלט השאירה טעם של עוד”, אמרה פלד. אריאל מונין ,יו"ר הועדה לביטוח כללי בלשכה, דיבר בכנס על "פוליסת דירה (תביעות, צירוף, חידוש, נזקי צנרת) וחשיבותה בעבודת הסוכן". מונין סקר את
ענף הדירות, שכנע את הסוכנים בחשיבות המוצר במשרד הסוכן, דיבר על הרגולציה בענף ועל פוליסת הדירה התקנית החדשה במסגרתה, טיוטת חוזר נזקי המים וחוזרי צירוף לביטוח וחידוש.
"הסוכנים מאד אהבו את הקונספט החדש של ההרצאות הארוכות והמעמיקות לעומת מה שמקובל בדרך כלל בכנסים – הרצאות קצרות ותמציתיות. הם ביקשו שאמשיך בדרך זו ופירגנו", סיכמה פלד את הכנס. "אני רוצה להודות לאודי הוד, יו"ר סניף רחובות/נס־ציונה על תרומתו הרבה, הנתינה והעבודה ללא לאות למען הסוכנים. אני סמוכה ובטוחה שנמשיך לשתף פעולה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email