"השאיר טעם של עוד"

כנס הבריאות 2021 שנערך אתמול בגני התערוכה בת"א נחל הצלחה גדולה ולקחו בו חלק כ־ 800 סוכנות וסוכנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שיא של 800 משתתפים נרשם בכנס הבריאות הארצי של הלשכה (ב־ 2019, בכנס הפרונטלי האחרון השתתפו כ־700 סוכנים), שהתקיים בשבוע שעבר בגני התערוכה. לאחר הכנס, ביקשנו מסוכנים מובילים לספר כיצד התרשמו מהכנס.

סו"ב מקסים דרעי, יו"ר המועצה הארצית: "אני גאה להגיד שהיה כנס מקצועי, מושקע ומוצלח מאוד עם הענות גדולה בהרבה מהמצופה. שאפו לאיגור ולכל העושים במלאכה. יצוינו לשבח האכסניה, התכנים והכנס בכללותו כולל המרצים והמרואיינים. במיוחד ראש הרשות ברקת שציין את הקשר והרוח החיובית הקיימת כיום בין הלשכה לפיקוח והדגיש את השקט והצניעות שהקשר מנוהל על ידי הנשיא יוסי אנגלמן.

סו"ב מיכל שילה: "היה כנס מאוד מושקע עם הרצאות ותכנים טובים. המרצים היו מכל הקשת של הענף. נאומו של איגור מורי היה טוב ונחרץ. נקווה שיגיע לאזניהם של מנכ"לי חברות הביטוח ולראש הרשות. לסיכום – השאיר טעם של עוד".

מיכל שילה | צילום: באדיבות הלשכה

סו"ב מירה פרחי, יו"ר ועדת הרווחה: "לאחר תקופה ארוכה שלא נפגשנו ובצל ההתראות על התפרצות נוספת של הנגיף, הסוכנים מהענף הצביעו ברגלים וגמעו בצמא את השינויים בהווה ואת הבא עלינו לטוב ולרע. כסוכנת ביטוח ויועצת לשכה, בדיוק בתחום הכנס, אני גאה שהכנס העביר בדיוק את הנושאים בדרך וחשיבה יצירתית ושיקף את התנהלות נותני השירות וחברות הביטוח".

סו"ב יוסי מנור, נשיא הלשכה לשעבר ויו"ר מטה MDRT אירופה: "כנס עם תכנים מקצועיים מעולים – חוויה מקצועית לכל סוכן וסוכנת שהיו בכנס".

יוסי מנור | צילום: באדיבות הבמצולם

סו"ב יוסי אנגלמן, נשיא הלשכה: "לעמוד על הבמה ולשאת דברים בפני כמות אדירה של סוכנים זה מרגש מעצם המעמד ובמיוחד מהאירוע הפרונטלי הזה. מעבר לכך, זה גם מעצים את התובנה שיש לנו לשכה חזקה, וככל שתהיה כך, אנחנו תמיד נהיה שחקנים מרכזיים בעולמות הביטוח. מי שעדיין שואל את עצמו בשביל מה צריך לשכה? מה היא נותנת? אם נכח באירוע הזה, שהיה מקצועי ומאורגן ברמות הגבוהות ביותר, כנראה שאינו מבין".

סו"ב לילך מטרני, יו"ר ועדת הצעירים: "זה היה הכנס הראשון של לשכת סוכני הביטוח אחרי שנת קורונה מאתגרת. כמי שהעיסוק בתחומי ביטוח בריאות הוא ליבת העסק שלה וגם חוותה על בשרה כיצד ביטוח הבריאות הציל את חייה – אני יכולה לומר שזה היה כנס מרתק וחיוני מאוד. מעבר לכך, הוא פתח הזדמנות לסוכנים הצעירים והוותיקים להתמקצע יותר, להיפגש אחרי שנה של ריחוק חברתי ולחדש את מנגנון הנטוורקינג של סוכני הביטוח. כולי ציפייה לכנסים הבאים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email