“השוק התחרותי והמשתנה מחייב אנשי מקצוע ברמה גבוהה"

בכל שבוע יאיר הזרקור של "ביטוח ופיננסים" על פעיל לשכה שכדאי שתכירו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שם: סו”ב ועו”ד פנחס חג’ג’, חי ביטוחים אופקים סוכנות לביטוח (1995) בע”מ. לסוכנות 4 משרדים בב”ש, אופקים, נתיבות ושדרות
מצב משפחתי: נשוי + 5
מגורים: מושב גילת (צפון הנגב)
ותק בענף: מאז השחרור מהצבא בשנת 1985 .
התמחות: ביטוח חיים ובריאות (בוגר C.L.U, עורך דין), חבר הנהלת MDRT ישראל
תחביבים: סיורים רגליים בסמטאות ירושלים והרבה כדורגל
מוטו: תעשה טוב בלב שלם, תמצא טוב בלב רחב

פנחס חג'ג' | צילום: באדיבות המצולם

עתיד המקצוע: “שיקוף בהיר ומסודר של הצרכים האמיתיים של המבוטחים והתאמת פתרונות ביטוחים ראויים, תוך ליווי וביצוע שינויים על פי הצורך. השוק התחרותי והמשתנה מחייב אנשי מקצוע ברמה גבוהה, שלהם תהיה תמיד עבודה ואני לא מכיר אף אחד אחר שיעשה את העבודה החשובה הזו אלא סוכני ביטוח”.

תפקידה של הלשכה: “הלשכה השיגה המון הישגים מרשימים בשנים האחרונות מול האוצר ומול חברות הביטוח ועשייה זו מבורכת בעיניי. אני לא מבין מדוע הלשכה לא פועלת להפוך את הארגון לארגון יציג, ששומר על החברים מול כל גורם חיצוני וגם מציב כללי אתיקה ונורמות בין חברים עצמם. אין לי ספק שנורמות ראויות ומחייבות את כל העוסקים בענף, ייתרו את כל ההוראות והחוזרים שאנחנו מקבלים כל חודש מחדש, ישפרו משמעותית את התדמית, את המיתוג והמיצוב שלנו”.

עצות להצלחת סוכן: “קטונתי, אך אני חושב שהקו המנחה את חברות הביטוח והסוכנים הוא הישגים ויעדים ובעיקר מבצעי מכירות. להערכתי, הסוכנים והחברות צריכים להתרכז בהטמעת תהליכי עבודה מסודרים, סדר פעולות נכון בעבודה יום יומית של הסוכן, השתתפות בהדרכות וכנסים. אני בטוח שעבודה יסודית על תהליכי העבודה, עם מתן כלים וסמכויות יביאו לתוצאות הרבה יותר טובות לכולם.

“דבר נוסף וחשוב אותו קיבלתי בכמויות מרוכזות במסגרת השתתפותי בכנסים של ארגון ה־MDRT בארה”ב – סוכן חייב לטפל באופן שגרתי וקבוע בטיפוח מקורות אנרגיה, אישיות ומוטיבציה, וביתר שאת בימים אלו של עומס, תחרות, ביקורות ושחיקה מתמדת”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email