השמיים נפתחים

הראל הראשונה שמציגה פוליסה חדשה לנסיעות לחו"ל. הפרדה בין ארה"ב לשאר היעדים, הארכת תקופות הכיסוי לכל הגילאים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הראל שלחה הבוקר לסוכניה את פוליסת הנסיעות לחו"ל החדשה שלה, בעקבות פתיחת השמיים ובתקווה להרחבתה בהמשך. ההערכה היא שגם שאר חברות הביטוח ישיקו פוליסות חדשות בימים הקרובים.

בהראל הקפידו על הפרדה בין ארה"ב לשאר היעדים לחו"ל; כמו כן, יש מחירון נפרד לפי תקופת השהייה בחו"ל. 

חופשה בחו"ל. העדפה בולטת לגילאי 0־60. צילום: shutterstock

אחד הדברים הבולטים לעין (תעריפי פוליסה בסיסית) הוא העדפת הצעירים (0-60) שישלמו רק 2.20 דולר ליום לנסיעה לכל היעדים לתקופה של עד 14 יום, לעומת 2.85 דולר בפוליסה הקודמת. נסיעה מעל 14 יום – 2.50 דולר ליום. החל מהיום ה-21 – 3.85 דולר ליום. ניתן לרכוש ביטוח זה עד 90 יום לעומת הפוליסה הקודמת שהגבילה ל-45 יום.

בני 61-65 ישלמו לכל היעדים (למעט ארה"ב כאמור) עד 14 יום 3.85 דולר ליום לעומת 3.65 דולר ליום בפוליסה הקודמת מאוגוסט 2020. הפוליסה ניתנת לרכישה עד גיל 95 – התעריף לגילאי 86-95 הוא 17.20 דולר ליום. יש לציין, כי גילאי 61 ומעלה יוכלו לרכוש את הפוליסה ל-60 יום לעומת 30 יום בפוליסה הקודמת. בני 86-95 יוכלו לרכוש את הביטוח ל-15 יום לעומת 7 ימים בלבד בפוליסה הקודמת.

המחירון לארה"ב מתייחס לתקופה של עד 60 יום, עם התייקרות קלה החל מהיום ה-21. גילאי 86-95 מוגבלים לכיסוי עד 7 ימים בלבד.

התחרות עושה את שלה

בתגובה נמסר מסו״ב איגור מורי, יו״ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכת סוכני הביטוח: "מברכים את הראל על הפוליסה החדשה. להבדיל מהתקופה של לפני הקורונה, מאז המגפה אנחנו רואים תזוזות מאוד מהירות בשוק, כשהחברות מתאימות עצמן לשינויים החלים באפשרויות הטיסה לחו"ל; אם לפני הקורונה החברות היו מעדכנות את פוליסות ביטוחי הנסיעות שלהן פעם ב-3-4 שנים, הרי שבשנה האחרונה יש עדכון כל חודשיים-שלושה. זה מבורך, התחרות עושה את שלה; סוכן ביטוח שרוצה לעבודה בצורה נכונה ולהתאים את הפוליסה הטובה ביותר ללקוח שלו, צריך להיות כל הזמן עם היד על הדופק. יש הבדלים משמעותיים בין החברות, ואי אפשר היום להיות 'סוכן בית' של חברה אחת בתחום".

יש לציין, כי בימים האחרונים פרסמה פספורטכארד פוליסה חדשה לתרמילאים שמיועדת ללקוחות מחוסנים בטווח הגיל 19-30, הנוסעים לתקופה העולה על 60 ימים. כלל הלקוחות יכולים לקבל כיסוי ביטוחי של 60 ימים ברצף בחו"ל, בהתאם לגילם ומצבם הרפואי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email