השקעה אסטרטגית: מגדל ביטוח רוכשת זכויות במתחם במודיעין

החברה רוכשת מחצית מהזכויות במגרש עליו יוקם מתחם אלביט מערכות. עלות ההקמה הכוללת של הפרוייקט מוערכת בכ-250 מיליון שקל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל ביטוח רוכשת מחברת יהב חמיאס נכסים מחצית מהזכויות במתחם לוגיסטיקה בפארק הטכנולוגי מודיעין. במתחם צפוי לקום "קמפוס אלביט מערכות מודיעין": מתחם לוגיסטיקה, מעבדות ומשרדים עבור חטיבת המל"טים של אלביט מערכות. מגדל תקים את הפרויקט עם חברת יהב חמיאס במשותף ובחלקים שווים והוא יושכר בשלמותו לאלביט לתקופה של כ- 24 שנים. עלות ההקמה הכוללת של הפרויקט מוערכת בכ-250 מיליון שקל.

הדמיית מתחם אלביט מודיעין. הדמיה: Evolvemedia

שטח המגרש עומד על כ- 11.4 דונם ויוקמו בו בניין משרדים ומעבדות בן חמש קומות בגודל של כ- 5,500 מ"ר ברוטו וכן בניין לוגיסטי בשני מפלסים בשטח כולל של 10,500 מ"ר. לצידם שטחי עזר מקורים בהיקף של 4,300 מ"ר נוספים וחצר תפעולית פתוחה של כ- 1,800 מ"ר. במפלס הלוגיסטי העליון ייבנו 100 מקומות חנייה עיליים. בסך הכל יכלול הפרויקט שטחים מקורים בהיקף של כ-20,000 מ"ר. המבנה יהיה מוכן לאכלוס באוגוסט 2023 ועל פי דיווחים, דמי השכירות שתשלם אלביט יסתכמו ב-16 מיליון שקל לשנה, שממחציתם תהנה מגדל ביטוח.

הרחבת תיק הנדל״ן

"מדובר בנכס ייחודי שיוקם בפארק הלוגיסטי המוביל בישראל ויושכר לאחת מחברות הטכנולוגיה והאלקטרוניקה לתעשיות הביטחוניות המובילות״, אומר ארז מגדלי, מנהל ההשקעות הלא סחירות בחטיבת ההשקעות במגדל. ״אנחנו שמחים על השותפות עם יהב חמיאס, שבשנים האחרונות הוכיחה יכולות ייזום בפרויקטים מסוג דומה ובטוחים כי שותפות זו תבטיח את הצלחת הפרויקט.

״עסקה זאת עולה בקנה אחד עם אסטרטגית ההשקעות של החברה בתחום הנדל"ן, המתמקדת בהגדלת תיק הנדל"ן המניב המהווה נכס ריאלי בתיקי ההשקעות ומציג תשואה נאה ויציבה לאורך זמן. פורטפוליו הנדל"ן המניב שלנו כולל, בין היתר, מתחמים לוגיסטיים ומשרדים במיקומים מרכזיים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email