השר לשעבר גדעון סער נפגש עם ראשי הלשכה

סער הגיע ללשכה בשביל לבחון את יישום מסקנות הוועדה לבחינת עתיד ענף הביטוח
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

השר לשעבר גדעון סער, מי שעמד בראש "ועדת סער לבחינת עתיד ענף הביטוח" שהקימה הלשכה, הגיע לביקור בלשכה כדי לדון ביישום מסקנות הוועדה, שפורסמו לפני כשנה וחצי. סער נפגש עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, מ"מ הנשיא ליאור הורנצ'יק, מנכ"ל הלשכה רענן שמחי ולוביסט הלשכה לירון הרשקוביץ. הוא קיבל סקירה על חלק ממסקנות הוועדה שכבר יצאו לפועל וביניהן: הגשת וקידום הצעת חוק לחיסכון לכל חייל, שינוי סעיף 19א – הפיכת הסוכן גם ליועץ וקידום והטמעת נושא שכר טרחה בקרב חברי הלשכה. נושא נוסף שדנו בו ואמור להיות אחד הנושאים בפגישות הבאות עם אנשי רשות שוק ההון הוא הקמת טריבונל משפטי בהשתתפות הלשכה.

מימין רוזנפלד, הורנצ'יק, הרשקוביץ, שמחי וסער | צילום: באדיבות הלשכה

עוד דנו הצדדים בסיוע של סער בכל הבעיות המטרידות את סוכני הביטוח וציבור החוסכים והמבוטחים בכל תפקיד עתידי שימלא בממשלה ובציבוריות הישראלית. לדברי רוזנפלד: "גדעון סער הוא חבר אמת של לשכת סוכני ביטוח, את הקשר הטוב יצר קודמי בתפקיד אריה אברמוביץ ואנו משמרים אותו. אין לי ספק כי סער יאחוז באחד התפקידים המרכזיים בממשלה הבאה והוא יעמוד לצד סוכני הביטוח כי אין מי שמכיר טוב יותר את עבודתם ואת חשיבותם", אמר בעקבות הפגישה.

מ"מ הנשיא ליאור הורנצ'יק הוסיף: "שמחנו לשמוע מסער כי הוא רואה בסוכני הביטוח אנשי מקצוע וסוד של המבוטח, גדעון יעבוד איתנו בשיתוף פעולה למען הציבור".

מהלשכה נמסר כי בעתיד הקרוב יעלו לדיון מסקנות נוספות מתוך המלצות ועדת סער.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email