השתלמות בנושא בריאות: "התמקדנו בהענקת כלים מקצועיים למכירת פוליסות בריאות"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-50 סוכנים הגיעו להשתלמות בנושא בריאות שנערכה השבוע במשרדי הלשכה לסוכני מחוז תל אביב ומחוז השרון. ההשתלמות נערכה ביוזמת הוועדה לביטוח בריאות וסיעוד והוועדה לסוכנים צעירים כחלק מהמגמה לשיפור הידע המקצועי של הצעירים ולאור הצלחת ההשתלמות המקצועית בחיפה.

לדברי יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים דביר רפ, "הנוכחים ציינו כי ההשתלמות היתה מעניינת מאוד והעניקה להם מידע אודות נושאים מקצועיים שלא מוזכרים לעתים קרובות ושלא הודרכו בעבר". עדי בר-און, מומחה לביטוחי בריאות וסיעוד, הרצה גם בהשתלמות בחיפה ודיבר על פרקטיקה בעת עריכת ביטוח סוגי ביטוח, נספחים וכתבי שירות שונים.

הוא גם דיבר על התמודדות מול קולקטיבים שונים בביטוחי בריאות וסיעוד; פרופ' אברהם קרסיק, יועץ רפואי ראשי של כלל ביטוח, דיבר על דגשים בעת מילוי שאלון רפואי בזמן עריכת ביטוח, ועל חיתום מנקודת מבטו של רופא חברת הביטוח; עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של המחלקה לחיסכון ארוך טווח בכלל, סיפר על בחינת התביעות והטיפול בהן בנקודת מבטה של חברת הביטוח.

עו"ד ג'ון גבע, היועץ המשפטי לסוכני מחוז מרכז, נתן דגשים למה מותר ואסור בעת עריכת ביטוח חדש או החלפת קיים. הוא אף נתן הארות בטיפול בתביעות. הוא אף ערך סקירה קצרה על מוטבים ושארים בפוליסות השונות; ד"ר אודי פרישמן, יועץ ביטוחי הבריאות בלשכה, דיבר על זכויות מבוטחים בזמן תביעות ביטוח; ויואל זיו, יו"ר הוועדה לביטוח בריאות וסיעוד, סקר שינויים והתפתחויות בתחום ביטוחי הבריאות כיום, ודיבר על ועדת גרמן והשפעתה על ענף ביטוחי הבריאות.

בהשתלמות נכחו גם יו"ר מחוז השרון דניאל קסלמן ויו"ר מחוז תל אביב עמוס גואטה. לדברי רפ, שהודה לכל המשתתפים שנרשמו ונהנו, "ההשתלמות באה כדי לענות על צרכים של סוכנים צעירים ולתת מענה לקשיים שבהם הם נתקלים מדי יום. התכנים שהענקנו הם תכנים מעשיים שמוסיפים כלים מקצועיים לסוכן שמוכר פוליסות בריאות. התמקדנו בהענקת כלים מעשיים, מכיוון שהגענו למסקנה שחשוב לתת לסוכנים הצעירים ידע בתחומי חיתום, תביעות, וכל מה שקשור בביטוחי בריאות".

לאור הצלחת ההשתלמויות עד כה, מוסרים רפ וזיו כי הם מתכננים עריכת השתלמויות נוספות באזורים שונים בהמשך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email