השתלמות ייעודית לסוכנים צעירים

סו"ב רפ: "אני מבקש להודות לשגריר ולחברת הראל, על שיתוף הפעולה רב השנים וגם על פעילות זו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־30 סוכנים וסוכנות צעירים וצעירות השתתפו השבוע בהשתלמות המקצועית הראשונה שקיימה ועדת סוכנים צעירים והכשרת הסוכן שבראשות סו"ב דביר רפ.

בפתח ההשתלמות סקר רפ את פעילות הוועדה ותכניותיה לשנה הקרובה. את הכנס המקצועי הנחה סו"ב שחר שמאי, סגן יו"ר הוועדה, שחבריה נכחו גם הם בהשתלמות. טל סנדרוני, בעל חברת מיתוג מדיה חברתית, הרצה על חשיבות השימוש במדיה החברתיים לצורך קידום ושיווק הסוכן; שי אנגלר, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב"שגריר" דיבר על הערך המוסף של מרכזי השירות של שגריר.

רפ בהשתלמות המקצועית

עו"ד נעמה גב, ראש צוות תביעות רכוש בהראל ביטוח, הציגה את השינויים בטיפול בנזקי הצנרת בעקבות חוזר השרברבים; סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה, דיבר על ההזדמנויות שנפתחו לסוכנים בעקבות פליטתם של עשרות אלפי מבוטחים מהביטוחים הסיעודיים הקולקטיביים.

שי שפיר, מנכ"ל וריטס סוכנויות, דיבר על "קהילה שיוצרת הצלחה"; יועץ הבריאות המוביל עו"ד שי אופז, הציג למשתתפים את השינויים שחלו בפוליסות הבריאות לאחר הרפורמה.

סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה, הציג את עצמו בפני הסוכנים הצעירים, וסיפר על מאמצי הלשכה והוועדה למען הצעירים והצעירות בלשכה ועל חשיבות ההמשכיות בענף. בסוף ההשתלמות סיפר נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, על פעילויות הלשכה בימים אלה, וענה לשאלות המשתתפים.

רפ סיכם: "אני מבקש להודות לשגריר ולחברת הראל, על שיתוף הפעולה רב השנים וגם על פעילות זו; לשי שמש, מנהל השיווק של הלשכה, שמסייע לנו רבות בארגון פעילויות אלו; לחברי הוועדה שלי וכמובן למשתתפים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email