השתלמות סופר־מקצועית לצעירי הלשכה

כ-70 סוכני ביטוח השתתפו ביום העיון המקצועי של הוועדה לסוכנים צעירים בלשכה שהתקיים בשבוע שעבר. סו"ב דביר רפ: "הצלחתו של יום העיון הייתה מעל ומעבר לציפיות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-70 סוכני ביטוח צעירים חברי הלשכה גדשו ביום שני בשבוע שעבר את אולם המכללה לפיננסים וביטוח עד אפס מקום. האירוע – יום עיון מקצועי של הוועדה לסוכנים צעירים בלשכה, בשיתוף הוועדה לביטוח פנסיוני וכן בשיתוף עם הראל חברה לביטוח.

יום העיון, שכלל נושאים מקצועיים רבים, נפתח בארוחה חלבית מפנקת. אחריה פתח את הכנס סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים בלשכת סוכני ביטוח, שעדכן את הנוכחים בפעילות הוועדה שבראשותו.

רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, סיפר לסוכנים הצעירים על הפעילויות והחידושים בלשכה וסו"ב יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני, דיבר על ערך הלקוח לסוכן ועל השינויים הרגולטוריים בתחום הפנסיוני.

סו"ב שלמה אייזיק, בעלים ומנכ"ל סוכנות "יונט", הציג את מפתחות ההצלחה של סוכן הביטוח ונשיא הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ, קיים שיחה חופשית עם הסוכנים והסוכנות, ענה על שאלותיהם ועדכן אותם בפעילויות הלשכה.

סו"ב שחר שמאי, חבר הוועדה לסוכנים צעירים, ריתק את הנוכחים בהרצאה מקיפה על תפעול מעסיקים, בעוד שאיציק בסון, סמנכ"ל בכיר וראש אגף ביטוח חיים בהראל, דיבר על פוליסת אבדן כושר עבודה החדשה.


סו"ב שלמה אייזיק וסו"ב דביר רפ

בנוסף, אבי פרדס, מנכ"ל ובעלים של sms 2010 הציג לסוכנים את הטכנולוגיה העומדת לרשותם.

סו"ב יואל זיו, שסיים את ההשתלמות המקצועית לסוכנים הצעירים, דיבר על השינויים החדשים שנכנסו לאחרונה לתוקף בביטוח נסיעות לחו"ל.

"הצלחת יום העיון היתה מעל ומעבר לציפיות", מסכם רפ. "קיבלתי הרבה מאוד מחמאות מהמשתתפים, גם אישית וגם בפוסטים שהם העלו לפייסבוק. עלי לציין, כי כשבניתי את יום העיון הקפדתי לברור את הנושאים הכי חשובים לסוכנים הצעירים היום. ברצוני להודות בעיקר לשחר שמאי, שלקח חלק פעיל בכנס ונתן הרצאה מרתקת, וגם להנהלת הלשכה שתמכה והשתתפה בכנס".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email