השתתפות עצמית /// "בטח תורן" רוכשת גם את פעילות סוכנות הביטוח של דוד נאמן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות הביטוח בטח תורן מקבוצת כלל ביטוח ופיננסים, מצרפת לפעילותה את התיק האלמנטרי וביטוח החיים של סוכנות הביטוח דוד נאמן. העסקה נחתמה בימים האחרונים בהובלתן של מנכ"לית בטח תורן, שרון שחם ומנהלת מטה כלל אחזקות סוכנויות, מיכל שר ישראל.

עסקת הרכישה נערכת במסגרת האסטרטגיה להרחבת פעילותה של סוכנות בטח תורן בתחום ביטוחי האלמנטר והחיים. לאחרונה ביצעה סוכנות בטח תורן עסקאות רכישה נוספות להרחבת פעילויותיה.

שחם מסרה לביטוח ופיננסים כי "אנו שמחים על צירוף פעילות האלמנטר וביטוח החיים של סוכנות הביטוח דוד נאמן אל סוכנות בטח תורן. אנו מצפים לתחילת עבודתנו המשותפת עם נאמן, סוכן ותיק ומנוסה מאוד. בחודשים האחרונים הרחבנו את פעילות הסוכנות על ידי מספר רכישות. אין לי ספק, כי גם רכישת התיק הנוכחית תוביל להצלחות רבות כבר בתקופה הקרובה".

שרון שחם, מנכ"לית סוכנות בטח תורן. צילום: באדיבות המצולמת

מינויים במדיהו

קרן מלאך הצטרפה היום לחברת מדיהו כסמנכ"לית מכירות ארצית מדיהו 360. מלאך מגיעה עם ניסיון של למעלה משני עשורים בעולם הביטוח ולאחרונה סיימה תפקידה בלשכת סוכני הביטוח בישראל.

"סוכני הביטוח בישראל זוהי משפחה קרובה לליבי", אמרה מלאך, "אני בטוחה שיחד עם הסוכנים נעניק שירות מצוין ללקוחות ונדאג להביא בפני סוכני הביטוח מוצרים שיהפכו כל סוכן וכל לקוח ל־ VIP בעולם של בריאות".

קרן מלאך. צילום: באדיבות המצולמת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email