השתתפות עצמית /// הכשרה ביטוח חילקה מאות סלי מזון לנזקקים לראש השנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עובדי הכשרה לקחו חלק בפעילות של קרן החסד של הכשרה לקראת ראש השנה והרכיבו סלי מזון עבור עמותות ונזקקים מעוטי יכולת. כל סל מזון מורכב ממגוון מוצרי יסוד לשולחן החג.

החברה החלה בימים האחרונים בחלוקת סלי המזון לעמותות שפנו לחברה ולמאות משפחות נזקקות. ברוח הזמנים נציין כי פעולת החלוקה מתבצעת בצמוד להנחיות משרד הבריאות העדכניות, כשכל הצוותים פועלים בשטחים פתוחים כשהם מצוידים באמצעי מגן מתאימים ושומרים על מרחק בטיחות.

מירון. צילום: באדיבות הכשרה

קרן החסד של הכשרה הוקמה לפני כשנתיים ביוזמתו של שמעון מירון מנכ"ל החברה, מתוך מטרה לקדם פעילויות מתוך החברה עבור מעוטי יכולת. הקרן דואגת, בין היתר, לחלוקת סלי מזון פעמיים בשנה – בראש השנה ובפסח – לעמותות, ארגונים, משפחות ונזקקים. הקרן מנוהלת ומתופעלת על ידי מנהלי ועובדי החברה, ולטובת הבטחת פעילותה הכשרה מעמידה תקציב שנתי בגובה של כמה מאות אלפי שקלים.

שמעון מירון: ״דווקא בימים אלו, יותר מתמיד, חשוב לעזור למי שצריך. מדובר כבר במסורת שהחלה לפני כשנתיים. הגאווה הגדולה זה רצון עובדי החברה ומנהליה בסיוע לעבודת הקרן ובארגון סלי המזון. השנה זכינו לטפל בלמעלה מ-800 משפחות על ידי עמותות חסד שיסייעו בניתוב חלוקת הסלים. אנחנו עובדים כל השנה בהתאם לאסטרטגיה העסקית אבל לא שוכחים גם את הטיפול במי שידו אינה משגת. הכשרה שמה לה למטרה לתרום לטובת החברה תוך הגדלת תקציב התרומה לקהילה בכל שנה. אני מאחל לכולם שנה טובה, ובריאות איתנה לכולם״.

הרמת כוסית ב"זום" לסוכני מחוז דן והדרום במנורה

לרגל ראש השנה, ערך מחוז דן והדרום במנורה מבטחים ביטוח הרמת כוסית מקוונת עבור סוכני החברה.

את האירוע פתח יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח שבירך את הנוכחים ואיחל להם שנה טובה. בנוסף, התייחס בן אסאייג לתפקידם המהותי של הסוכנים בימים מאתגרים אלה והודה להם על פעילותם ותרומתם הרבה לחברה.

בכירי מנורה מבטחים ביטוח בהרמת הכוסית | צילום: יח"צ מנורה

אורית קרמר, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום ביטוח בריאות דיברה על החשיבות הרבה של ביטוחי הבריאות בעידן הקורונה. עוד ציינה אורית כי דווקא בעת הזו קיים פוטנציאל עצום עבור הסוכנים  להגדלת מכירות מוצרי ביטוחי הבריאות.

חני אסלן, סמנכ"ל בכירה, מנהלת מחוז דן והדרום הודתה לסוכני החברה על עשייתם.

בנוסף, השתתפו באירוע ג'ורג דיק, מנהל מכירות במחוז דן והדרום וורד עמנו-אמסלם, מנהלת אלמנטרי במחוז דן והדרום.

בתום האירוע נערך מופע Live מרגש של להקה שלווה ובו צפו למעלה מ-250 סוכנים ומנהלי החברה.

מוקירים את עובדי איילון

באיילון לא נותנים למשבר הקורונה לפגוע בערך האחריות החברתית ומקפידים להשקיע ולעודד את עובדי החברה לקחת חלק בפעילויות התנדבותיות ותרומה לקהילה גם בעת משבר הקורונה.

השבוע קיימה הנהלת איילון אירוע הוקרה מיוחד למתנדבי החברה. במסגרת האירוע המרגש, שנערך בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הוענקה תעודת הוקרה והערכה אישית בחתימתם של מנכ"ל איילון, אריק יוגב, מנהלת מועדון עמך תל אביב, אסתר תירוש ומנהל שלוחת עמך תל אביב, איתן קרת, לכל אחד מעובדי איילון המתנדבים, שמצידם חלקו עם משתתפי האירוע מתחושותיהם ומחוויותיהם האישיות שחוו כמתנדבים.

מימין: אריק יוגב, יעל פאר־סגל, חניתה היימן, אסתר תירוש | צילום: יח"צ

בשנים האחרונות עובדי איילון מתנדבים במסגרת מועדון "עמך" לתמיכה נפשית וחברתית לניצולי השואה ודורות ההמשך. לנוכח משבר הקורונה והבדידות המאפיינת את הוראות הריחוק החברתי שמשפיע במיוחד על ניצולי שואה, החליטו באיילון לא לוותר ולהמשיך בפעילות מותאמת להוראות השעה. כחלק מהיוזמה, קיבלו מתנדבי איילון ליווי וייעוץ מקצועי ואימצו ניצולי שואה כ"חברים טלפונים" בהתאם לתחומי עניין משותפים שהציגו הצדדים. כחלק מהפעילות ולכבוד חגי תשר, חולקו השבוע לניצולי השואה גם מארזי שי לחג מתנובת הארץ.

במיוחד בעת הזו

בד ובד, עובדי איילון לקחו חלק לאחרונה במיזם "תיק לכל תלמיד" – חילקו ילקוטים לילדים לרגל פתיחת שנת הלימודים ותרמו ציוד למרכזים קהילתיים במצוקה. בנוסף, החברה המשיכה במסורת הפקת לוח שנה בסימן אחריות חברתית – למינוף פעילותן של עמותות חשובות ממגוון תחומי הפעילות בחברה הישראלית, לטובת חשיפת פעילותן והעלאת המודעות לתחומי פעילותן בקרב הקהל הרחב.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, הודה לעובדי איילון על רוח ההתנדבות שהם מפגינים מידי יום וציין כי: "תחום האחריות החברתית עומד במרכז סדר היום וערכי איילון. רוח ההתנדבות שמפגינים העובדים המצוינים שלנו תמיד מרגשת אותי ובעיקר כשמדובר בתרומה לרווחתם של ניצולי שואה שלצערנו נאלצים להתמודד מתחילת משבר הקורונה עם בידוד חברתי ארוך וקשה".

סמנכ"לית שיווק ותקשורת באיילון, יעל פאר-סגל, המנהלת את תחום האחריות החברתית-תאגידית בחברה מציינת כי: "ההירתמות המרשימה של עובדי איילון לפרויקט היא הוכחה כי ניתן להשפיע ולתרום לחברה גם בתקופות מאתגרות כאלה. כחברה שנותנת דגש רב לאחריות חברתית-תאגידית, אנו ממשיכים כל העת לחפש הזדמנויות ודרכים להתנדבות ולתרומה לקהילה – ובמיוחד בימים כאלו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email