השתתפות עצמית // הפניקס משיקה ממשק דיגיטלי לסוכניה עבור פתיחת תביעות רכב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הפניקס משיקה בימים אלה שירות חדש וייחודי להגשת תביעות רכב בהסדר. באמצעות הפורטל יכולים הסוכנים להכניס למערכת את הפנייה, כאשר המערכת כבר מזהה את מרבית פרטיהם של הסוכן ושל המבוטח באופן אוטומטי ומסייעת בהפקת אישור הסדר בתהליך מהיר במיוחד.

המערכת המתקדמת מאפשרת העלאה של קבצים ומסמכים ועדכון פרטים בקלות, במהירות וביעילות. בהמשך התהליך, שולחת המערכת עדכונים אישיים ישירות לסוכן על ההתקדמות, וכן בירורי המשך במקרה הצורך.

קרן גרניט, משנה למנכ"ל ומנהלת מערך התביעות, התפעול והשירות: "השירות החדש הוא נדבך נוסף במסגרת מהפכת השירות הדיגיטלי של הפניקס, שאנו מובילים לרווחת ציבור הסוכנים ולקוחותיהם. מטרת השירות היא לפשט משמעותית את התהליך להגשת התביעה ולעדכון הסוכנים באופן נוח ובזמן אמת".

פיננסים על הבר | צילום: באדיבות אודי אביטל

תיקון 190 על כוס בירה

ביום שני בערב התקיים מפגש "בר פיננסים" ב"ג'מס בר" בפ"ת. במפגש, הראשון מסוגו, על בירות ונשנושים שאורגן בידי סו"ב הידד קציר, סגן יו"ר ועדת הפיננסים בלשכה ובשיתוף עם אלטשולר שחם, השתתפו כ־60 סוכנים "פיננסרים" רובם צעירים ותוססים.

לדברי יו"ר ועדת הפיננסים סו"ב אודי אביטל: "מנכ"ל אלטשולר שחם, גלעד אלטשולר, איש שמדבר בגובה העיניים, סקר עבורנו את פני השוק בעבר ובהווה, מה צופן לנו העתיד ומגבלות הרגולציה".

עומר בן יאיר, מנהל מקצועי חסכון ארוך טווח באלטשולר, העניק לנו טיפים על גמל השתלמות, גמל להשקעה ותיקון 190. הסוכנים ביקשו מפגשים נוספים ואלטשולר שחם נענו לאתגר ויתנו חסות לעוד מפגשים על הבר. "אני רק רוצה לציין שמספר המקומות מוגבל ל־50־60 איש. מתנצל מראש”, מסר אביטל.

פוליסה מוזלת בהפניקס לנוהגים עד 10,000 ק"מ בשנה

חברת הפניקס יוצאת עם תוכנית חדשה ואטרקטיבית המיועדת למבוטחים הנוהגים ברכבם עד 10,000 ק"מ בשנה. ההטבה הייחודית תינתן במסגרת הפוליסה החל מ־1 באוגוסט. בכך, יוכלו המבוטחים שייכללו בתוכנית ליהנות מתעריפי 'רכב שני' המוזלים, ומתנאי הפוליסה המורחבת של 'הפניקס זהיר'.

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס: "אנו ממשיכים לחדש ולהתאים את הפוליסות החכמות מבית הפניקס בהתאם לצרכיהם השונים של המבוטחים שלנו. עתה, יצאנו בתוכנית חדשה ואטרקטיבית במסגרת פוליסת הרכב הייחודית 'הפניקס זהיר' שלנו, הלוקחת בחשבון את סגנון הנהיגה העירוני".

סלינגר תמונה לדח"צית בשטראוס גרופ

דורית סלינגר, קודמתו לתפקיד של הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, צפויה להתמנות לדירקטורית חיצונית בשטראוס גרופ לתקופת כהונה בת שלוש שנים. המינוי ייכנס לתוקף לאחר אישור האסיפה הכללית של בעלי המניות בחברה שתתכנס ב-13 באוגוסט.

בדיווח של שטראוס לבורסה נמסר כי דירקטוריון החברה קבע, בהתבסס בין היתר על הצהרתה של סלינגר, כי היא בעלת מומחיות חשבונאית ופיננסית. האסיפה הכללית תתבקש לאשר בנוסף גם את מינויה לדירקטורית חיצונית של דליה לב, שבעבר כיהנה כמנכ"לית של אי.די.בי פתוח ובשנים האחרונות דירקטורית בפז ובבנק הבינלאומי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email