השתתפות עצמית /// הרדיו החברתי מארח את נשיא הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email


סו"ב תמר אביזמר, מסניף חיפה שבלשכה, החלה להגיש תכנית ברדיו החברתי "רדיו צלילי הקריות". לדבריה, התוכנית עוסקת בכל הנושאים הקשורים בביטוח לרבות ביטוח חיים, פיננסים, בריאות, תביעות, שמאי ביטוח ועוד.

נשיא הלשכה ברדיו החברתי | באדיבות המצולמים

בתכניתה הראשונה אירחה אביזמר את נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, שהציג את לשכת סוכני הביטוח ופעילותה לקהל המאזינים, שרבים מהם סוכני ביטוח.

איילון ביטוח למען ילדי שלוה

איילון חברה לביטוח, שחרטה על דגלה את המחויבות החברתית והאחריות התאגידית, נערכת ליום התרמה ארצי למען ילדי שלוה, שמתקיים ביום חמישי, 26.11.20 וישודר בערוץ 13. כ־400 עובדות ועובדים, מכל תחומי פעילות החברה, יירתמו וייקחו חלק באירוע המיוחד והמרגש בהנחייתם של בר רפאלי והראל סקעת.

לנוכח אתגרי הקורונה וההקפדה על כללי הריחוק החברתי, העובדים המתנדבים לסייע במאמץ גיוס התרומות יקבלו את שיחות התורמים מיעדים שונים תוך הקפדה על קפסולות, לרבות מבית איילון וממוקדי שירות הלקוחות של החברה בחולון וברמת גן, שיהפכו לערב אחד למוקדי התרמה ארציים למען ארגון שלוה.

ארגון שלוה פועל קרוב ל־30 שנים במטרה לטפל בילדים עם מוגבלויות ולסייע לבני משפחותיהם בהתמודדות עם המורכבויות והכרוכות בגידולם, תוך כדי שילובם בחברה. במהלך השנים זכתה פעילות הארגון בפרסים שונים ובהכרה ממשלתית בכל אחת מהתוכניות שלה.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון, ציין: "לצד פעילות התרומות הענפה של החברה, מיסדנו בשנים האחרונות תחום אחריות חברתית תאגידית, במטרה להגביר את מעורבות עובדי איילון בקהילה ולהעניק לה ערך מוסף אמיתי. אין לי צל של ספק שהאחריות החברתית היא זכות התורמת לנו, לעובדינו ולסוכני איילון – לא פחות מאשר לנתרמים", לדבריו, "הפעילות תואמת את תפיסת איילון 'אנשים למען אנשים' – יחד נפעל למען האחר ונוביל
לשינוי חברתי משמעותי".

יעל פאר-סגל | צילום: אייל גזיאל

יעל פאר־סגל, סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק, תקשורת ואחריות חברתית ציינה: "בחודשים האחרונים רתמנו את היכולות הטכנולוגיות והמקצועיות שלנו באיילון לטובת היערכות מרבית ליום ההתרמה. אנחנו נרגשים מההירתמות המדהימה של עובדות ועובדי החברה לפעול יחד למען מטרה חשובה – למען ילדי שלוה. אנו ערוכים לקבל את שיחות התורמים, לצד המשך מתן שירות מיטבי למבוטחי החברה".

מזל טוב

ברכות חמות לגיטה ואריה לביא, בעלי עיתון הביטוח "פוליסה" על הולדת נכדם ענבר. ענבר הוא בנם של הילה (בתם של גיטה ואריה) ודור, ואחותו של אורי לביא־פלג, עורך "פוליסה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email