השתתפות עצמית // חילופי תפקידים בכלל וכנס דיגיטלי מוצלח לאיילון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ענבל אלון, סמנכ"לית ומנהלת תחום תביעות חיים ופנסיה במערך התביעות בכלל ביטוח ופיננסים הודיעה לאחר כ-7 שנים בחברה, כי בכוונתה לסיים את תפקידה ולצאת לדרך עצמאית חדשה.

ענבל בעלת וותק של שנים רבות בענף הביטוח במהלכן כיהנה בתפקידים שונים, בעיקר בתחום תביעות הביטוח. במסגרת תפקידה האחרון ניהלה את כל תשלומי התביעות של כלל – בתחום ביטוח החיים בנושאי פטירה, נכות ואבדן כושר עבודה, ובתחום הפנסיה תביעות נכות ושארים.

ענבל אלון. צילום: יח"צ

מחליפתה של ענבל אלון בתפקיד היא מיכל כהן, אשר ניהלה את מחלקת תביעות בריאות ונסיעות חו"ל בחברת הראל, ובתפקידה האחרון ניהלה את חטיבת הלקוחות בסוכנות מדנס.

דרור זסלר, משנה למנכ"ל ומנהל מערך התביעות בחברה ציין: "אני מודה לענבל מקרב לב על מקצועיותה, מסירותה והשקעתה רבת השנים לחברה, ולמערך התביעות של כלל בפרט. אין לי ספק, כי ניסיונה המקצועי העשיר בתחום תביעות הביטוח יתרום רבות למינוף ולהצלחתה בדרכה המקצועית החדשה".


מאות סוכנים בכנסים דיגיטליים של איילון

על מנת לחזק את תחום האשראי והמימון החוץ בנקאי בקרב סוכניה ולאפשר להם להעניק ערך ממשי נוסף ללקוחותיהם, קיימה לאחרונה איילון סדרת כנסים דיגיטליים בתחום ההשקעות, בהשתתפות מאות מסוכני החברה.

במסגרת הכנסים, קיבלו הסוכנים סקירה ונתונים מעולמות הפנסיה והגיל השלישי עם דגש על השינויים והתמורות שמשפיעים על קבוצת הגיל הזו. בנוסף, במהלך הכנסים ניתן הסבר מקיף על מוצר האשראי החדש של איילון – משכנתה הפוכה ועל יתרונותיו הייחודיים.

רונה יוסף. צילום: איל גזיאל

ההרצאות בכנסים הדיגיטליים הועברו על ידי אגף ההשקעות של איילון בראשות רונה יוסף, סמנכ"לית ומנהלת האגף, איתי דיין, מנהל מערך האשראי בחברה ולימור לוינשטיין, מנהלת תחום משכנתאות וייזום אשראי.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון: "שמחנו מאוד לראות את ההיענות המרשימה של הסוכנים. מדובר בפעילות ייחודית שמחזקת את אסטרטגיית איילון להעצמת הידע המקצועי של סוכני החברה, לצד המשך פיתוח מוצרים חדשניים ומובילים בתחומי האשראי והמימון החוץ בנקאי. אנו מתכוונים להמשיך ולמקד משאבים בהענקת ערך מקצועי מוסף לסוכנים גם בשנת העסקים 2021 ונערכים לשם כך עם תכנית כנסים והדרכות רחבה, ומעניינת שתמשיך לקדם את צמיחתם העסקית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email