השתתפות עצמית // איציק חמו, מנכ"ל פמי פרימיום, הודיע על פרישה מתפקידו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איציק חמו, המנהל מזה כ-25 שנה את פמי פרימיום, חברה המספקת שירותי רפואה דיגיטלית וניהול פרוייקטים במיקור חוץ, הודיע לבעלי המניות ולחברי הנהלת הקבוצה כי החליט לממש תוכנית האישית ולפרוש מתפקידו ומפעילות עסקית. חמו מתכוון להתמקד בעשייה התנדבותית למען הזולת.

דירקטוריון החברה החליט פה אחד לקבל את המלצתו של חמו ולמנות למנכ"לית את אטל מולכו-פיליבה, שכיהנה ב-16 השנים האחרונות כמשנה למנכ"ל והובילה יחד עם חמו את הפיתוח המואץ של פעילות החברה.

איציק חמו, מנכ"ל פמי פרימיום. צילום: ליאת מנדל

חמו הודיע כבר לפני כחמש שנים ליו"ר פמי פרימיום, הבעלים המייסד, רוני דוידוף, כי בהגיעו לגיל 50 הוא מתכוון לפרוש כדי "לעשות טוב לזולת", והדבר הובהר, כמובן, מבעוד מועד גם למנהלי קרן G Square הבריטית שרכשה באחרונה 50% ממניות החברה.

פמי פרימיום הקימה את תשתית הטלרפואה הלאומית של מדינת ישראל והיא מספקת שירותים למשרד הבריאות, בתי חולים, קופות חולים, חברות ביטוח, משרדי ממשלה וארגונים גדולים במשק. החברה מעסיקה כ-1,300 עובדים באופן ישיר, ועובדת בהסכמים שונים עם מספר רב של רופאים, אחיות, מטפלים ובעלי מקצועות אחרים.

״אני עוזב את פמי פרימיום בשיא של פעילות. עשיתי לביתי, ועכשיו אני בשל לממש את אחזקותיי בחברה ולהתמקד בעשייה חברתית ובסיוע לאחרים״, אמר חמו. ״מבנה הבעלות החדש מבטיח איתנות פיננסית וכיווני התפתחות אסטרטגיים בשוק הרפואה הדיגיטלית הבינלאומי. אין לי ספק כי הדירקטוריון בראשות רוני ושדרת הניהול המצויינת שלנו, בראשות אטל – יצעידו את פמי פרימיום לגבהים חדשים״.


הצלחה לפורמט הדרכות האונליין של כלל ביטוח

חודשיים מהשקת סדרת ההדרכות Monday College של כלל ביטוח ופיננסים, החברה מציגה את הצלחת הפורמט, בו השתתפו עד כה כ-2,000 סוכנים במגוון ההדרכות המקצועיות שנערכו.

תכנית Monday college החלה בתחילת חודש אוגוסט האחרון. מדובר בסדרת הדרכות במגוון נושאי העשרה הנערכת באופן קבוע בימי שני, בשעה 10:00 באפליקציית "זום" אשר נולדה מתוך מטרה להמשיך להעניק לסוכני החברה הדרכות מקצועיות במגוון תחומים כדוגמת: התנהלות כלכלית נכונה, בריאות בעידן הקורונה, מוצרים ושירותים חדשים של החברה לטובת המבוטחים, כלים למינוף מכירות, ובמגוון תחומי הביטוח השונים ביניהם: בריאות, חיסכון ארוך טווח ועולמות הפיננסים, ביטוח כללי ועוד. תכני ההדרכות הותאמו לצרכים המשתנים העולים מן השטח.

מושית אלמוג ליפקוביץ, מנהלת מחלקת תוכן והדרכת סוכנים ולקוחות בכלל ביטוח ופיננסים, ציינה: "תכנית ההדרכות זו של כלל ביטוח ופיננסים זוכה לפידבקים מדהימים מהשטח, והיא נועדה להעניק כלים ומענה לאתגרים המקצועיים וההתנהגותיים בהם נתקלים סוכני החברה בשגרת עבודתם, ובמיוחד בימים רגישים אלה, מדובר בפתרון מותאם לתקופת הקורונה כדי להמשיך וללוות את סוכנינו בעולמות המקצועיים תוך הקניית ידע איכותי וחשוב להצלחת כולנו".


כ-300 עובדי הראל התנדבו לגייס כספים לארגון וראייטי ישראל

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים נמנית על נותני החסות הראשיים לאירוע ההתרמה של ארגון וראייטי ישראל, אשר התקיים השבוע. את האירוע הנחו לירון וייצמן, נועה רוזין וטילטיל (לירון אורפלי) והשתתפו בו: אמנים וידוענים.

בשל התפרצות נגיף הקורונה והאילוצים הנובעים מכך, הוחלט בהראל כי מרבית העובדים שיתנדבו יסייעו בגיוס התרומות באמצעות התחברות מהבית למוקד הראל, זאת הודות ליכולות דיגיטליות חדשניות.

לדברי גדעון המבורגר, נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, חבר הנהלת וראייטי ויו"ר כבוד של וראייטי ישראל: "הראל חרטה על דגלה את המחויבות החברתית והאחריות התאגידית והינה מעורבת, תומכת בעמותות מתחומים שונים ותורמת להן וכן מעודדת את עובדיה למעורבות חברתית ולתרומה פעילה בקהילה. אנו גאים בתרומה המשמעותית של הראל לאירוע ההתרמה של וראייטי שמסתכמת ב-400 אלף שקל ובהירתמותם של כ-300 עובדי הראל, אשר יסייעו לגיוס תרומות מהציבור למען ילדי וראייטי ישראל".


השתתפות עצמית הוא מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email