השתתפות עצמית /// כלל ביטוח נותנת חסות ראשית לסגל הזהב למשחקים הפראלימפים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שנה לפתיחת המשחקים הפראלימפים בטוקיו, וכלל ביטוח ופיננסים מצטרפת לוועד הפראלימפי הישראלי ולהתאחדות לספורט נכים, ומעניקה חסות ראשית לספורטאי סגל הזהב בהכנתם לתחרויות באולימפיאדת טוקיו 2021.

טקס החתימה על ההסכם נערך בהשתתפות מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים – יורם נוה, המשנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה – גלי שבד, יו"ר הוועד הפראלימפי – ד"ר שוקי דקל, יו"ר ההתאחדות הישראלית לספורט נכים – אלי בירנבאום, המנכ"ל – ניסים סספורטס וספורטאי סגל הזהב של הוועד הפראלימפי.

סגל הזהב הפראלימפי עם יורם נוה. צילום: קרן איזיקסון

"לשמחתנו, בימים מורכבים אלה, בחרה חברת כלל ביטוח ופיננסים לתמוך בנו כדי שנוכל לעמוד במשימות הניצבות בפנינו. זה לא מובן מאליו, ואנו מודים לכם ובטוחים שזוהי תחילתה של ידידות מופלאה", אמר בירנבאום.

מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, יורם נוה, ציין: "זוהי זכות וגאווה גדולה עבורנו, במיוחד בתקופה לא פשוטה זו של חוסר וודאות, לקדם ולהעצים את ספורטאי סגל הזהב המובילים של הנבחרת הפראלימפית במסעם למדליה האולימפית. אנו שמחים ומברכים על ההזדמנות שניתנה לנו לחבור לפרויקט חשוב זה, ורואים בשיתוף הפעולה ביננו מחויבות לטווח ארוך".

מגדל משיקה תוכנית ביטוח חדשה לספרי תורה

מגדל חברה לביטוח משיקה את "מגדל Match לעסק ספרי תורה", תכנית ביטוח חדשה ובלעדית לביטוח ספר תורה, הכוללת כיסוי רחב מותאם אישית בפרמיה אטרקטיבית. התכנית מיועדת לבעלים פרטיים של ספרי תורה, הנמצאים בביתם הפרטי, בבתי הספר או בבית הכנסת בהם הם מתפללים באופן קבוע.

הפוליסה כוללת את מעטפת הספר וכן עיטורים והיא מעניקה כיסוי ביטוחי מפני אש, פריצה, נזקי טבע, רעידת אדמה וצד ג', לרבות נזק כלפי צד ג' משימוש בספר התורה המבוטח בעת השתתפות באירועים של עד 300 איש.

הפוליסה כוללת גבול אחריות של חצי מיליון שקל למקרה ולתקופה, או גבול אחריות בסך מיליון שקל למקרה ולתקופה עם אפשרות הרחבה, בתוספת פרמיה. הפוליסה תשווק ללא צורך בביטוח לכל בית הכנסת, הדירה או בית הספר.

סכום הביטוח מקסימלי לספר מוגבל עד לסך 150 אלף שקל, על בסיס ערך מוסכם. סה"כ סכום הביטוח בפוליסה לא יעלה על 450 אלף שקל לכלל הספרים יחד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email