השתתפות עצמית /// מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

זיו כהן ימונה למשנה למנכ"ל ווישור

ווישור גלובלטק, העומדת בראש קבוצת הביטוח הדיגיטלית, נמצאת בימים אלו בעיצומה של רכישת גרעין השליטה של חברת איילון אחזקות. השבוע היא הודיעה על מינויו הצפוי של זיו כהן למנהל החטיבה הפיננסית והמשנה למנכ"ל בווישור גלובלטק ובווישור ביטוח. המינוי צפוי להיכנס לתוקף בחודשים הקרובים, וכפוף לאישור מוסדות החברות הרלוונטיים וכן לאישור הממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון.

כהן, רואה חשבון ועורך דין בהכשרתו, שימש בחמש השנים האחרונות כסמנכ"ל תחום הכספים במנורה מבטחים. בעברו מילא מספר תפקידים בכירים ברשות ניירות ערך.

זיו כהן | צילום: באדיבות המצולם

ניצן צעיר הרים, מנכ"ל ווישור חברה לביטוח ו-ווישור גלובלטק: "הצטרפותו של זיו כהן לווישור תאפשר חיזוק מקצועי משמעותי לחטיבת הפיננסים של קבוצת גלובלטק, הכוללת היום חברת טכנולוגיה ציבורית, חברת ביטוח דיגטלית ובחודשים אלו אף שוקדת על עיבוי הפעילות מעבר לים לקראת כניסה לפעילות בארה"ב, כל זאת במקביל לעסקת רכישת מניות השליטה באיילון, אשר נחתמה לאחרונה בסוף חודש יוני. אנחנו מברכים את זיו על הצטרפותו אלינו ומאחלים לו הצלחה רבה במילוי תפקידו".

עובדי איילון יתרמו לילדי "שלוה"

איילון חברה לביטוח נערכת ליום התרמה ארצי למען ילדי שלוה. יום ההתרמה יתקיים ביום ראשון, 8.8.21 וישודר בערוץ 13. כ-300 מעובדות ועובדי איילון התנדבו לסייע במאמץ גיוס התרומות ויקבלו את שיחות התורמים מבית איילון וממוקדי שירות הלקוחות של החברה שיהפכו לערב אחד למוקדי התרמה ארציים.

ארגון שלוה פועל קרוב ל-30 שנים במטרה לטפל בילדים עם מוגבלויות ולסייע לבני משפחותיהם בהתמודדות עם המורכבויות הכרוכות בגידולם, תוך כדי שילובם בחברה. במהלך השנים זכתה פעילות הארגון בפרסים שונים ובהכרה ממשלתית בכל אחת מהתוכניות שלה.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון, ציין: "התרומה של איילון לקהילה והתרומה לסיוע לילדי שלוה הפכה כבר לחלק מה-DNA הייחודי של איילון. כחברת ביטוח שחרטה על דגלה את המחויבות 'אנשים לשירות אנשים', אנו מקפידים לא רק לתמוך בכסף אלא גם בהתנדבות בפועל של עובדי ומנהלי החברה במגוון תחומים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email