השתתפות עצמית /// מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

איל טולדנו יכהן כסמנכ"ל וראש אגף ביטוח כללי־פרט; דודי סלע יכהן כמנהל תחום תביעות רכב רכוש; מינויי בכירים באיילון ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רו”ח גיורא רם מונה לסמנכ"ל בכיר ומנהל אגף פיננסים באיילון

איל טולדנו (46) מונה לסמנכ"ל וראש אגף ביטוח כללי-פרט של איילון חברה לביטוח.

טולדנו, בוגר תואר ראשון בביטוח מהמסלול האקדמי של המכללה לביטוח, ובעל ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בניהול ביטוחי פרט, בין השאר כסמנכ"ל וראש תחום פרט ומנהל תחום ביטוח רכב בשומרה חברה לביטוח. טולדנו יחליף בתפקיד את יעל יריב שפרשה מאיילון לפני מספר חודשים.

במקביל למינויו של טולדנו לתפקיד מנהל האגף, הוחלט באיילון על מינויו של דודי סלע לתפקיד מנהל תחום תביעות רכב רכוש באגף. סלע, אל"מ במילואים, כיהן בשורה של תפקידים בכירים בענף ביטוחי הרכב-רכוש, בין היתר כיהן כמנהל תחום תביעות רכב-רכוש במנורה מבטחים ובכלל ביטוח. סלע יחליף את יוסי אביגדורי שעבר באחרונה לאגף מערכות מידע של החברה, לצורך פיתוח תוכנה לניהול תביעות.

פיתוח עסקי מואץ

רו"ח גיורא רם (53), מונה לסמנכ"ל בכיר ומנהל אגף הפיננסים של איילון ויחליף את רו"ח שרון רייך שמונה למנכ"ל החברה. רם ינהל את אגפי הפיננסים הן של חברת הביטוח והן של חברת האחזקות.

גיורא רם | צילום: רוני ישראל

רם, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מהמכללה למנהל, ובעל ניסיון עשיר של כ-22 שנים בניהול ביקורת בתעשיית הביטוח והפיננסים. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל בכיר בפירמת הייעוץ וראיית החשבון ארנסט אנד יאנג.

מנכ"ל איילון הנכנס, שרון רייך ברך על הצטרפותו של רם לאיילון ואמר כי "מומחיותו של גיורא בתחומי הפיננסים והביקורת של חברות ציבוריות היא נכס חשוב לאיילון בעת זו של פיתוח עסקי מואץ ותהליך העברת השליטה לבעלים החדשים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email