השתתפות עצמית // מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הראל וכלל זכו בדירוג הגבוה ביותר של ארגון מעלה

דירוג מעלה לאחריות תאגידית העניק להראל את הדירוג המקסימלי "פלטינה פלוס" זו השנה השישית ברציפות. הראל אף קיבלה את הציון הגבוה ביותר מבין חברות הביטוח.

גם כלל ביטוח ופיננסים זכתה בציון הגבוה ביותר – פלטינה פלוס בדירוג לשנת 2019 של ארגון "מעלה", וזאת שנה שנייה בלבד לאחר שהצטרפה למדד.

יש לציין, כי על בסיס דירוג זה מתפרסם גם מדד מעלה בבורסה לניירות ערך המאפשר למשקיעים לשלב בין ביצועים כספיים ואחריות חברתית. ביצועי מדד זה לאורך 10 השנים האחרונות הנם מהטובים בבורסה הישראלית.

יום נוה, מנכ"ל כלל ביטוח | צילום: גיא קרן

יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים אמר: "כלל ביטוח ופיננסים משקיעה רבות בהטמעת שיקולים חברתיים, סביבתיים וערכיים בהתנהלותה, ובדרך זו לקוחותינו ושותפינו העסקיים מקבלים ערך מוסף מהותי, השזור באופן יומיומי בפעילותינו. מעבר למחויבות האישית של כל אחד מאיתנו לנושאים חשובים אלה, האחריות התאגידית של חברות הפכה בעלת חשיבות רבה בהתפתחותן העסקית, ואין לי כל ספק כי חברות שלא יאמצו מודלים אלו, ישארו מאחור".

גלי שבד, משנה למנכ"ל, מנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה, ציינה: "כחברה, אנו מציבים לענף סטנדרט גבוה במיוחד, תוך שאנו עוסקים במגוון מעגלי הפעילות הנדרשים, בהקפדה ומחויבות לערכים החשובים לנו וזוהי גאווה גדולה עבורנו להגיע להישג יוקרתי זה".

מגדל משיקה תוכנית לביטוח מרפאות ציבוריות ופרטיות

מגדל חברה לביטוח משיקה תכנית חדשה ורחבה לביטוח מרפאות ציבוריות ופרטיות. התכנית מעניקה כיסוי מקיף בתעריפים אטרקטיביים ומציעה מענה למגוון רחב של מרפאות כגון: מרפאות פרטיות, ציבוריות, מרפאות שיניים, נשים, עור ועיניים.

נמסר, כי ברקע לתכנית עומדת הכרה בצורכיהם הייחודיים של בעלי המרפאות והבנת הסיכונים הביטוחיים שלהם. כך, מעניקה מגדל לבעלי המרפאות תכנית רחבה בהשתתפויות עצמיות נמוכות לצד המלצות מיגון קבועות וגמישות בפוליסה המאפשרת למצטרפים לבחור את הכיסויים בהתאם לצרכיהם ולחשיפתם לסיכונים ביטוחיים.

התוכנית כוללת אפשרויות לרכישת כיסויים מקיפים לציוד ומלאי רפואי, לרבות לנזקי שבר מכני וציוד אלקטרוני. בנוסף, הם ייהנו ממגוון הרחבות במסגרת פרק הרכוש, ללא תוספת פרמיה.

לדברי שלומי נחום, מנהל חטיבת ביטוח כללי במגדל ביטוח: "כחברת ביטוח מובילה, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים שיאפשרו לנו לעמוד לצידו של המבוטח. עבור בעלי המרפאות החשופים לסיכונים ביטוחיים רבים ומתוך הכרה בצורכיהם הייחודיים, השקנו את תכנית הביטוח למרפאות שתציע מענה רחב למגוון המרפאות הקיימות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email