השתתפות עצמית /// מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"לית חדשה לביטוח חקלאי

פזית כהן-חזות מונתה למנכ"לית ביטוח חקלאי, ותחליף את אלעד שלף, המנכ"ל המכהן שהודיע על פרישתו מהתפקיד לפני כחודשיים.

פזית בעלת רקע וניסיון ענפים של למעלה מ-25 שנה בתפקידי ניהול בכירים בעולם הביטוח, בניהם בחברת AIG ישראל וסוכנות הביטוח פלתורס. בשנתיים וחצי האחרונות שימשה כסמנכ"לית אגף אלמנטרי בביטוח חקלאי ומנכ"לית ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח. כהונתה תיכנס לתוקף ב-1.6.21 בכפוף לאישור רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון.

דורון סט, יו"ר האגודה, מסר: אני בטוח שפזית, ביחד עם צוות המנהלים והעובדים של ביטוח חקלאי, ימשיכו להצעיד את האגודה להישגים לצד שמירה על הייחודיות של ביטוח חקלאי עבור הלקוחות והעובדים. העובדה שמדובר במינוי פנימי היא עדות לעוצמתו של הארגון ומבטיחה המשכיות לצד ההתחדשות שנדרשת לשם הקפיצה הבאה שלנו קדימה".

פזית כהן חזות | צילום: כנרת כהן

"איילון ירוקה"

במטרה לתרום לאיכות הסביבה ולעודד את ערכי הקיימות, וכחלק מאסטרטגיית החברה להשקיע מאמצים ומשאבים בתחום האחריות החברתית, איילון חברה לביטוח משיקה את תכנית "איילון ירוקה", במסגרתה יוטמעו בחברה מגוון רחב של נהלים ועקרונות אחריות סביבתית וקידום קיימות. תכנית "איילון ירוקה", הושקה בפעילות התנדבותית אקולוגית, במסגרתה השתתפו מתנדבים מקרב עובדי החברה במבצע לניקוי חופי הרצליה, על רקע האסון האקולוגי החמור שפקד את חופי ישראל.

במסגרת העקרונות הירוקים של התוכנית, תמשיך החברה לעודד חיסכון בנייר והגברת השימוש בכלים דיגיטליים בכלל אגפי ומחלקות החברה. במקביל, ממשיכה החברה לעודד "הגעה ירוקה" של עובדות ועובדיה למשרד ותמשיך לקדם פעילויות התנדבות ירוקות בקרב ההנהלה והעובדים.

עובדי איילון במהלך הפעילות | צילום: יח"צ

מנכ"ל איילון אריק יוגב ברך את עובדי איילון על רוח ההתנדבות שלהם וציין כי: "לחברות העסקיות בישראל יש תפקיד משמעותי בהובלת פעילות למען הסביבה ובהצבת סטנדרטים גבוהים בתחום. אחריות סביבתית הינה ערך חשוב ביותר ואנו פועלים בשנים האחרונות במגוון ערוצים על מנת להטמיע אותו בחברה, ולצד הפעילות היפה שנעשתה עד כה, אין ספק כי אנחנו רק בתחילת הדרך. איילון תמשיך לקדם פעילויות וערכים בתחום למען עובדי החברה, שותפיה ולקוחותיה – ועל כולנו להירתם ולפעול בנושא גם למען הדורות הבאים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email