השתתפות עצמית /// מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלמה רשת מוסכים ושרותי דרך מתחדשת "בקברניט"

קובי סבן מונה למנכ"ל שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך. הוא יחליף בתפקיד את דידי רוזנפלד שמילא את התפקיד בעשור האחרון.

סבן (47) שימש בשנים האחרונות כמנכ"ל פסגות גמל ופנסיה, כמשנה למנכ"ל ביטוח ישיר וכסמנכ"ל המכירות והשירות של ביטוח ישיר.

קובי סבן | צילום: כפיר סיוון

לאור תפקידיו הבכירים, בהם היה גם שותף פעיל בהקמה והובלת מערכים ארציים, גדולים ומורכבים בדגש על פיתוח עסקי ובניית אסטרטגיה, סבן מגיע עם כלים מבורכים להמשיך להצעיד את שלמה רשת מוסכים ושרותי דרך קדימה.

שלמה רשת מוסכים ושרותי דרך הינה חלק מקבוצת שלמה. לחברה רשת מוסכים המונה למעלה מ-60 מוסכים בכל רחבי הארץ וכן צי רכבים, עשרות משאיות גרירה וניידות שירות.  

"אני בטוח שאוכל לתרום רבות להמשך הצלחת החברה ובכוונתי לשדרג את סל המוצרים לסוכני הביטוח", אמר סבן עם כניסתו לתפקיד.

"מהתרשמותי הראשונית, אני שמח להשתייך לחברה חזקה המונה בתוכה עובדים מסורים ונאמנים שעובדים שנים רבות בחברה, דבר המעיד בהחלט על איכות וסביבת עבודה מנצחת".

מחוז מרכז במנורה מבטחים אירח 300 סוכנות וסוכנים

לקראת חג הפסח אירח מחוז מרכז סוכנויות במנורה מבטחים כ-300 סוכנות וסוכנים העוסקים בתחומי החיים והאלמנטרי, במפגשי אביב לקראת חג הפסח ובסימן חוזרים לחיים לאחר הקורונה.

המפגשים נערכו בארסוף בטבע שטוף פריחה באווירה משפחתית ובחגיגה יוונית של מוזיקה, שמחה ואוכל טוב.

במפגשים חולקו תעודות הוקרה, גביעים ותעודות לסוכנים אשר הצטיינו במכירות ריסק ובמכירות בריאות, בתחרות מכירות אשר נערכה במהלך חודש דצמבר 2020.

מנורה מפגשי סוכנים | צילום: יח"צ מנורה

לאחר תקופת הקורונה המאתגרת ומפגשים מרחוק, מישל פרז, סמנכ"ל בכיר ומנהל המחוז יחד עם גבי שריקי, מנהל המכירות ואורית דניאל מנהלת האלמנטרי וכל צוות הנהלת המחוז בביטוח חיים ואלמנטרי, חיבקו את המשתתפים בברכה ובחום האנושי שכולם התגעגעו לו. יהודה בן אסייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח בירך את המשתתפים בחג שמח.

במפגשים השתתפו מנהלי האגפים והתחומים במנורה מבטחים: מיכאל קלמן, עמוס רוקח, אורית קרמר, יואב הורוביץ וכן מנהלים נוספים.

פרז מסר: "אנו שמחים על המפגשים עם סוכני הביטוח של המחוז וזאת לאחר תקופת הקורונה המאתגרת. אני מודה לסוכני המחוז שהשתתפו במפגשים ועל תרומתם החשובה והמשמעותית לקבוצת מנורה מבטחים. אנו נמשיך לפעול גם בעתיד לחיזוק הקשר  והעשרת הידע של סוכני הביטוח של הקבוצה".

זיו ורטהיימר מונה לסמנכ"ל החטיבה הפיננסית בהכשרה

זיו ורטהיימר, המשמש כמנהל "בסט אינווסט" בהכשרה ביטוח, מונה לסמנכ"ל החטיבה הפיננסית בחברה הכולל את מערך המכירות, השירות ותפעול בסט אינווסט.

ורטהיימר, בן 47 נשוי +3, בעל תואר ראשון בביטוח ותואר שני במנהל עסקים, נמצא בהכשרה חברה לביטוח משנת 2012, הקים את מערך המכירות של מוצרי בסט אינווסט, ובעל וותק של למעלה מ-20 שנה בענף הביטוח מחברות ביטוח שונות.

זיו וורטהיימר | צילום: רמי זרנגר

בנוסף למינוי ורטהיימר כמנהל החטיבה הפיננסית, הודיעה החברה, על שדרוג מערך התפעול של בסט אינווסט והקמת דסק סוכנים ייעודי אשר מתווסף לשדרוג אפליקציית BEST INVEST בה ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות באמצעות האפליקציה, באופן עצמאי וללא צורך בנציג שירות או בפניה למוקד השירות של החברה.

פוליסת החיסכון BEST INVEST מבית הכשרה חברה לביטוח מאפשרת לבחור את בית ההשקעה בין מספר בתי השקעות מהמובילים בישראל ולפזר את הכספים בין מגוון מסלולי השקעה שונים. בנוסף, המסלול הכללי המנוהל על ידי מחלקת ההשקעות של הכשרה שבראשה עומד רועי קדוש, סמנכ"ל ההשקעות הראשי של החברה.

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "אני שמח לקדם מנהל מוכשר מתוך החברה. ורטהיימר הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה. הוא מאוד מוערך בקרב הסוכנים ובענף בכלל. הוא אחראי למותג מהמצליחים ביותר בענף הפיננסים בישראל ועושה זאת לאורך שנים ברגישות ובמקצועיות.  אני מברך אותו ומאחל לו הצלחה רבה מכל הלב".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email