השתתפות עצמית /// מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל זכתה בשלושה פרסי ביטוח בינלאומיים

מגדל ביטוח זכתה בימים האחרונים לכבוד והוקרה בינלאומיים, עם זכייתה בשלושה פרסים של שני ארגונים בינלאומיים המדרגים חברות ותאגידים ממגוון תחומים.

החברה הוכרזה כ"חברת ביטוחי הבריאות הטובה ביותר לשנת 2021" על ידי Global Brand Magazine, מגזין המותגים הבריטי מהמובילים בעולם. מגדל התמודדה בקטגוריית הביטוח, בה התמודדו גם חברות ביטוח ממגוון מדינות, בהן ארצות הברית, אוסטריה, אנגליה, צרפת, שוויץ,  גרמניה, איטליה, איחוד האמירויות ועוד.

מידי שנה מעניק המגזין פרסים לחברות שמצטיינות באופן יוצא מן הכלל בתחומי הפיננסים, חינוך, לייף סטייל, רכב וטכנולוגיה. הפרסים מוענקים לשחקני מפתח בתחומם ומקנים להם הכרה עולמית. איכות המותג נמדדת גם בהיבטי שירות, ביצוע ומיתוג.

בתוך כך, זכתה החברה גם בשני פרסים של ארגון IFM לשנת 2021, כחברת הביטוח הטובה ביותר בקטגוריית ביטוחי הבריאות וכחברת הביטוח החדשנית ביותר, וזאת לאור תפיסת החשיבה הירוקה של החברה.

ארגון IFM (International Finance) הוא ארגון יחסי ציבור מלונדון, שמעניק מדי שנה פרסים לחברות מובילות במגזר הפיננסי, נפט גז וכרייה, תרופות, תעופה, קמעונאות, נדל"ן, שירותי בריאות ועוד, בהתבסס על צמיחתן, מצוינותן, חדשנותן ותרומתן לחברה. 

מגדל זכתה להוקרת הארגון לאור עשייתה הנרחבת למען מבוטחיה במהלך תקופת הקורונה וכן לאור השקת מוצרים מתקדמים ופורצי דרך במהלך שנת 2020, בהם תור מהיר לרופאים מומחים במגוון רחב של תחומים ושירות ייעוץ אונליין בביטוח הבריאות.

"הכשרה ביטוח" חגגה את כניסתה לרשימת החברות שכדאי לעבוד בהן

"הכשרה חברה לביטוח"  פתחה את הקיץ עם מסיבה מושקעת בחוף הדקלים, עם הופעה של אברהם טל ושלל אטרקציות. המסיבה נערכה ברקע בחירת החברה למקום השני בין כלל חברות הביטוח ובמקום ה-26 מתוך 100 החברות שכדאי לעבוד בהן לפי סקר BDI ומגזין  TheMarker.

האירוע כלל משחקי הישרדות, מתחם עיסוי, סדנאות סטיילינג וסאפ, עמדות מניקור, בר אלכוהול חופשי, עמדות אוכל ומספר תקליטנים.

הכשרה ביטוח חוגגת את פתיחת הקיץ ואת כניסתה לרשימה | צילום: פרוצ'י הפקות

יבה מרקוביץ, סמנכ"ל משאבי אנוש בחברה, אמרה: "זו הייתה שנה לא פשוטה. גם בשנה הבאה הדירוג שלנו ימשיך לטפס בזכות העובדים שלנו."

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה לביטוח, בירך את העובדים ואמר: "אתם משקפים מצוינות והישגיות שההכשרה דוגלת בה. אתם המנוע שלנו להתפתחות ומצוינות. בזכות הנחישות שלכם, הכשרה מגיעה להישגים מעוררי גאווה."

קבוצת הראל נתנה חסות ליום התרמה למען ארגון איחוד הצלה

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים העניקה חסות ליום התרמה ייחודי של ארגון איחוד הצלה. במסגרת החסות סיפקה הראל את שירותי המוקד הטלפוני שלה ליום ההתרמה, לצד למעלה מ-100 נציגי שירות ומכירה של הראל שהעניקו מענה בנושא במשך היום.

מהראל נמסר: "אנו גאים בתרומה המשמעותית של ארגון איחוד הצלה, ובהירתמות של עובדי הראל למשימה הזו. לאורך השנים, פעלנו למען עמותות שונות מתוך מחויבות עמוקה לנתינה לקהילה. נמשיך לעשות זאת בעתיד".

ארגון איחוד הצלה הוקם בשנת 2006 והוא מושתת על מתנדבים. מטרתו להעניק מענה רפואי ראשוני על מנת להציל חיים. כיום מונה הארגון מעל ל-6,000 מתנדבים פעילים ברחבי הארץ והוא מאושר כגוף סיוע רשמי לשעת חירום על ידי משרד הבריאות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email