עובדי חברות ביטוח נרתמים למאבק באלימות נגד נשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות פרשת הרצח של דיאנה רז מאות עובדי כלל ביטוח הגיעו לעבודה ביום ב' השבוע כשהם לבושים שחור וזעקו די לאלימות כנגד נשים.

יו״ר ועד עובדי כלל, רוני רז: ״המאבק באלימות נגד נשים הוא לא רק מאבק של נשים, זהו מאבק של כל החברה הישראלית. אי אפשר להשלים עם מגפת האלימות הזאת שמתפוצצת לנו בפנים״.

באיילון ביטוח נרתמו העובדים לקמפיין החברה להעלאת המודעות למאבק באלימות נגד נשים על רקע ריבוי מקרי האלימות המזעזעים כנגד נשים, יזמה החברה קמפיין הסברה להעלאת המודעות לנושא, במסגרתו העלו מאות מעובדי החברה פוסט הזדהות תחת הכותרת "אומרים די לאלימות נגד נשים".

מחאת עובדי איילון ׀ צילום: יח"צ

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, הודה לעובדי איילון על רוח ההתנדבות שהם מפגינים מדי יום וציין כי: "העלייה המטרידה במקרי האלימות נגד נשים בישראל מרעידה את אמות הסיפים ומנוגדת לכל ערך אנושי של כולנו כבני אדם. אני מעריך מאוד את ההירתמות המרשימה של עובדי איילון הן לפרויקט העלאת המודעות שיזמנו והן לכלל הפעילות ההתנדבותית שאנו מקיימים לאורך כל השנה לצד עמותות שעוסקות מדי יום ומקרוב בנושא הכל כך חשוב הזה".

יום הרופאה והרופא

לקראת יום הרופאה והרופא השנתי שחל היום (חמישי) הראל ביטוח ופיננסים, ערוץ קשת 12 והר"י (ההסתדרות הרפואית בישראל) יוצאים בקמפיין הצדעה לרופאות, לרופאים ולכל הצוותים הרפואיים בישראל. השנה יותר מתמיד, ישנה חשיבות גדולה לתת דגש ולהוקיר תודה על המאמצים העילאיים של הרופאות, הרופאים והצוותים הרפואיים שעשו לילות כימים עבור בריאות כל תושבי מדינת ישראל ושעבורם 2020 הייתה מאתגרת ומורכבת במיוחד.

כדי לציין את חשיבות יום זה, חברה קבוצת הראל לערוץ קשת 12, לאתר מאקו, ולאתר החדשות N12 ובעזרתם יצרו קמפיין רחב היקף שיעלה לאוויר החל מיום ראשון 7.2.21 ויכלול: תשדירים, מעברונים ופילרים. בנוסף, יוקם מתחם מיוחד באתר מאקו הכולל כתבות תוכן, סרטים. ולכל הנ"ל תצטרף חשיפה נרחבת גם באתר החדשות N12.

מהראל נמסר "אנו גאים לצאת בקמפיין שכל מטרתו הינה להגיד תודה לאנשי השנה שלנו – הרופאות, הרופאים וצוותי הרפואה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email