השתתפות עצמית: עו"ד בתיה לונדון משלמה ביטוח פורשת לגמלאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עו"ד בתיה לונדון מסיימת בימים אלו את תפקידה כמנהלת אגף התביעות ב"שלמה ביטוח בע"מ".

לונדון שימשה בתפקידה במשך שלוש שנים. במהלך תקופה זו תרמה רבות להתמקצעות של כלל המנהלים והעובדים באגף ויצרה אווירת צוות בין העובדים. כמו כן, היא הראתה יכולת מקצועית וניהולית גבוהה, הובילה את אגף התביעות של שלמה ביטוח להישגים גבוהים ברמת השירות ולשיתוף פעולה הדוק עם הסוכנים.

לונדון שימשה בעברה כמנהלת תחום התביעות במנורה חברה לביטוח בע"מ במשך כארבע עשרה שנים, ובחברת אליהו חברה לביטוח בע"מ במשך כעשרים ושתיים שנים.

אורי אומיד, מנכ"ל שלמה ביטוח אמר היום: "היתה לנו זכות גדולה להיעזר ביכולותיה המקצועיות ובניסיונה הרב.

בתיה לונדון הינה מהוותיקות ומהמובילות בענף וליוותה את התפתחות תחום התביעות במשך כשנים רבות". אומיד הוסיף כי "אנו משוכנעים שהגברת לונדון תדע להעניק מיכולתה ומניסיונה גם במהלך פרישתה לגמלאות. אנו מודים על משך הזמן שהיתה לנו הזכות לעבוד עמה ומאחלים לה הצלחה רבה".

בתיה לונדון | צילום: יעקב רם

קבוצת רכסים־לחמי השיקה משרדים חדשים בירושלים

קבוצת הביטוח רכסים־לחמי ציינה את בוא השנה החדשה באירוע חנוכת משרדיה החדשים בירושלים ובהרמת כוסית לכבוד ראש השנה. משרדיה החדשים של החברה ממוקמים בשכונת בית הכרם בירושלים, בסמוך לרכבת הקלה ולשיפוליו של יער ירושלים, ומשתרעים על פני שטח של 500 מ"ר, הכולל חללי עבודה פתוחים, חדרי הדרכה, אזורי בילוי ומנוחה ומרפסת הצופה לנוף פנורמי של ירושלים.

באירוע, בו נכחו לקוחות ועובדי החברה וכן עובדי ומנהלי חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים, נשאו דברים מנכ"ל רכסים־לחמי, איתמר לחמי ויו"ר החברה יעקב לחמי.

איתמר לחמי, תיאר את חזון החברה עבור שוק סוכנויות הביטוח והפיננסים של העתיד, והוצגו התשתיות הטכנולוגיות והדיגיטליות שהפכו את רכסים־לחמי לסוכנות הביטוח והפיננסים הדיגיטלית הגדולה בישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email