השתתפות עצמית // רכילות עסקית בענף הביטוח והפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מינויים חדשים במגדל

מגדל מודיעה על מינויה של עו"ד קרן ז'ורנו-פילוסוף לתפקיד קצינת הציות של הגופים המוסדיים בקבוצה. קצין ציות הוא מנהל בארגון שתפקידו לפקח על הציות של הארגון ועובדיו להוראות החוק והרשויות החלות על הארגון. תפקיד זה יצטרף לתפקידה הקיים של פילוסוף במערך הייעוץ המשפטי, כמי שמופקדת על הייעוץ המשפטי בנושאי ממשל תאגידי ומטה. פילוסוף תשמש בשני התפקידים בכפיפות לעו"ד אילנה בר, היועצת המשפטית והממונה על האכיפה בקבוצה.

לז'ורנו-פילוסוף ניסיון של למעלה מ-13 שנה בייעוץ משפטי והיא עובדת בחברת מגדל ביטוח מאז שנת 2011. היא בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, שניהם בהצטיינות, מאוניברסיטת בר-אילן. 

קרן ז'ורנו-פילוסוף. צילום: באדיבות מגדל

בר, היועצת המשפטית הראשית של קבוצת מגדל והממונה על האכיפה בקבוצה, אמרה: "אנו מברכים את קרן ז'ורנו פילוסוף על מינוייה לקצינת הציות של הגופים המוסדיים, לצד תפקידה הקיים במערך הייעוץ המשפטי. קרן אשת מקצוע מהמעלה הראשונה, עורכת דין מוערכת, מנוסה ומקצועית, ולאורך כל תקופת העסקתה במגדל היא מלאה את מכלול התפקידים המגוונים שהוטלו עליה על הצד הטוב ביותר ועל כן היה זה אך טבעי ומתבקש להחליט על קידומה המקצועי. בטוחני כי קרן תעמוד בהצלחה בכל האתגרים המקצועיים בתפקידה החדש". 

מינוי נוסף בקבוצה הוא של יעל רמתי לתפקיד מנהלת מחלקת עסקים גדולים בחטיבה לביטוח כללי, בראשה עומד שלומי נחום, המשנה למנכ"ל. התפקיד בכפיפות ישירה לאדוה שלנגר-מאיר, סמנכ"ל ומנהלת התחום העסקי בחטיבה. רמתי תחליף בתפקידה את ארז חיים, אשר מסיים את תפקידו בחברה.

לרמתי ניסיון של למעלה מ-17 שנים בענף הביטוח. את דרכה המקצועית החלה במגדל, כאשר שימשה כחתמת אלמנטרי במרחב עסקים גדולים. לרמתי תואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל ותואר ראשון בביטוח, בהצטיינות יתרה, מהמכללה האקדמית נתניה.

שלומי נחום, המשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה לביטוח כללי, אמר: "אנו מברכים את יעל רמתי על מינויה לתפקיד מנהלת מחלקת עסקים גדולים בחטיבה. יעל מביאה איתה ניסיון רלוונטי ארוך שנים בענף הביטוח ואנו בטוחים כי תזכה להצלחה רבה בתפקידה החדש. בהזדמנות זו, אני מבקש להודות לארז חיים על תרומתו ומסירותו לחברה בשש השנים האחרונות ולאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית". 


דגנית ישראל טוב מונתה למנהלת המחלקה לפיתוח עסקי בשירביט

דגנית ישראל טוב מונתה למנהלת המחלקה לפיתוח עסקי בשירביט חברה לביטוח. היא מחליפה בתפקיד את מיכל בירנבוים אשר הביעה את רצונה לפרוש מתפקידה זה.

דגנית שימשה עד לאחרונה מנהלת מחוז מרכז בהכשרה, ולפני כן סגנית מנהלת מחוז דרום במנורה וראש צוות אלמנטרי במחוז דן של הראל. מיכל, ששימשה בתפקידה למעלה משנה, החליטה לפרוש ולפנות לאתגרים חדשים.

צביקה ליבושור מנכ"ל שירביט הוסיף: "דגנית מביאה עמה ניסיון רב בביטוחי פרט ועסקים ובפיתוח עסקי עם סוכני ביטוח ואין לי ספק כי היא תסייע לנו להצעיד את החברה אל המשך שיגשוג והצלחה בימים לא פשוטים אלה העוברים על ענף הביטוח. אני מאחל לדגנית הצלחה במילוי תפקידה החדש. בהזדמנות זו אני רוצה להודות למיכל על תרומתה לחברה ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך דרכה".


כלל ביטוח ופיננסים בקמפיין חדש לביטוח דירה אונליין

כלל ביטוח ופיננסים יוצאת בקמפיין פרסומי חדש בכיכובם של החתול שמיל, אותו מגלם השחקן והבמאי נתן דטנר, והזמר איתי לוי. השניים מככבים יחד ומקדמים שירות לביטוח דירה אונליין – שירות חדשני המאפשר ללקוח לרכוש ביטוח דירה בתהליך דיגיטלי קצר הכולל מספר שאלות בנוגע לנכס ותכולתו, וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לביטוח מבנה ותכולה, ביטוח תכולה וביטוח מבנה למשכנתה.

ההצעה ניתנת בלחיצת כפתור, ללא צורך בסקרי שיערוך, בהתאם למיגון הקיים ובתעריפים אטרקטיביים במיוחד של עד 33% הנחה במחיר הביטוח.

מכלל נמסר, כי החברה פיתחה עבור סוכני הביטוח שלה קישור ייעודי, באמצעותו ניתן לשלב את שם ולוגו הסוכנות ולהפיצו ללקוחותיהם, גם באמצעות הנייד, וכך לצרפם לפוליסת ביטוח דירה, באופן מהיר וקל.עלית כספי, משנה למנכ"ל ומנהלת החטיבה לביטוח כללי בכלל ביטוח ופיננסים ציינה: " ביטוח דירה אונליין הינו תהליך דיגיטלי מתקדם אשר מאפשר ללקוחות להצטרף לביטוח דירה מכל סוג, באופן ידידותי וקל, ללא צורך בסקרי שיערוך ובהתאם למיגון הקיים בנכס. עבור סוכני החברה פיתחנו לינק ייחודי, המאפשר להם לצרף את לקוחותיהם לביטוח בלינק אישי שלהם, בלחיצת כפתור, ולקבל עמלה בהתאם. בחודש מרץ האחרון זכה מוצר דירה אונליין בפרס החדשנות של מוצר השנה בקטגוריית ביטוח דירה, פרס המעיד על חדשנותו של המוצר והפלטפורמה הטכנולוגית המתקדמת שמציע ללקוחותינו וסוכנינו".


זום בנושא תאונות אישיות. צילום מסך מתוך זום

תאונות אישיות

הסוכנים הצעירים בלשכה זכו לקבל השבוע טיפים מעולים, מיועמ"ש הלשכה עו"ד עדי בן אברהם ומיו"ר הוועדה לסוכנים צעירים סו"ב לילך מיטרני, על הפוליסה החדשה לתאונות אישיות.

ההתמקצעות התמידית הינה אחת המשימות העיקריות שעוסקת בהן הנהגת הלשכה. סנונית ראשונה להמשך ההתמקצעות של סוכני ביטוח צעירים מתוך הבנה שצריכים להמשיך ללמוד ולהתמקצע כדי לתת ערך ראוי ואיכותי ללקוחות, תוך שמירה על הוראות החוק. בסדנה שנערכה בזום השתתפו נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר ועדת אלמנטר סו"ב ישראל גרטי, יו"ר ועדת צעירים סו"ב לילך מיטרני, מנהלת הפיתוח בלשכה קרן מלאך והיועמ"ש עו"ד עדי בן אברהם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email