השתתפות עצמית // רכילות עסקית בענף הביטוח והפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סוכני מנורה צפו בניתוח בשידור חי

בית הספר לסוכנים TOP SCHOOL מבית מנורה מבטחים קיים מפגש מקצועי עבור סוכני החברה שכלל צפייה בניתוח בשידור חי. את הצפייה בניתוח ליווה בהסברים ד"ר רם ירון,  מנתח בכיר בבית החולים וולפסון.

יעל נסים-גליק, מנהלת בית הספר לסוכנים TOP SCHOOL: "אשתקד, במסגרת פעילות בית הספר קיימנו למעלה מ-200 מפגשים מקצועיים והדרכות סוכנים במגוון תחומים שונים, בהם לקחו חלק כ-7,000 סוכנים, ועוד כ-2,500 השתתפו בהדרכות מערכות סוכנים. גם השנה אנחנו מתכוונים להמשיך במגמה הזו ולספק לסוכנינו כלים מקצועיים ותיאורטיים, בנושאים כמו שיפור ביצועים, מכירות, ניהול משרד, שגרות ניהול והתמודדות עם שינויים, אשר יקדמו אותם בעבודתם".

יעל נסים-גליק. צילום: יעל צור

המפגש המקצועי בשידור החי אפשר לסוכני מנורה מבטחים לצפות בטכניקה חדשנית ולהבין הלכה למעשה את משמעות כיסוי הטכנולוגיות המתקדמות בפוליסות הבריאות של החברה, לצד חיבור הידע המקצועי של הסוכנים לרמה פרקטית מתקדמת.

בנוסף, במהלך המפגש פגשו הסוכנים מבחר רופאים מהמומחים בתחומם לשיחות על טכנולוגיות חדשות ושירותים רפואיים הניתנים במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי.


המסלקה בהטבה לסוכנים צעירים

במהלך השנה האחרונה, בעיקר על רקע משבר הקורונה, יצאה סוויפטנס, מפעילת המסלקה הפנסיונית, בהטבה מיוחדת לסוכנים צעירים, וזאת במטרה לעודד סוכנים אלו ולתמוך בהם בצעדיהם הראשונים בענף ובבניית תיק הלקוחות. לשם כך, העמידה סוויפטנס חבילת הצטרפות חינמית לטובת כל סוכן שהצטרף לשורותיה ב-2020.                 

חבילת ההצטרפות כוללת בתוכה 10 בקשות מסלקה ("פישינג") ללא עלות, וכן דוחות פרודוקציה ללא עלות למשך שנה, עד לכמות של 100 תעודות זהות בתיק הלקוחות. עלות 10 פעולות פישינג היא 180 שקל. עלות פרודוקציה היא שקל אחד לת"ז.

נמסר, כי במסגרת המהלך הצטרפו עשרות רבות של סוכנים להטבה ולאור ההצלחה יאפשרו במסלקה את הארכתו של המבצע גם לתוך הרבעון הראשון של 2021.


אלעד שלף מתפטר מתפקידו כמנכ"ל ביטוח חקלאי

מנכ"ל ביטוח חקלאי אלעד שלף, הודיע ליו"ר החברה דורון סט, על רצונו לסיים את תפקידו, וזאת לאחר כשנתיים וחצי מאז מונה לתפקיד. שלף החליף אז את מורלי דורי שעזבה את החברה לאחר כהונה קצרה של כשנה וחצי. כעת, הוא עוזב את ביטוח חקלאי לטובת תפקיד בכיר בחברת ביטוח משנה. בחברה הקימו ועדת איתור למינוי מנכ"ל חדש.

במכתבו לעובדי החברה כתב שלף: "הייתה לי הזכות לכהן כמנכ"ל ביטוח חקלאי בשנתיים מאתגרות ומוצלחות. ביטוח חקלאי היא חברה ייחודית ומיוחדת עם עבר מפואר, הווה יציב ועתיד מבטיח. בחיים לעיתים מגיעות הזדמנויות בעיתוי בלתי צפוי שמחייבות החלטות קשות, ולעזוב את ביטוח חקלאי זו החלטה מאוד קשה. אני ממשיך בתפקיד ככל שיידרש בכדי לוודא העברת מקל מסודרת. אני אסיר תודה לוועד המנהל ולעובדי האגודה על האמון והעבודה המשותפת".

שלף נחשב למוערך מאוד בענף הביטוח; לפני מינויו למנכ"ל ביטוח חקלאי כיהן כמשנה למנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ומנהל אגף עסקים בחברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email