השתתפות עצמית // רכילות עסקית בענף הביטוח והפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל ביטוח זכתה במכרז הביטוח של התאחדות האדריכלים ובוני הערים בישראל

מגדל ביטוח חתמה על הסכם שיתוף פעולה בלעדי עם התאחדות האדריכלים ובוני הערים בישראל, הגוף המקצועי היציג של אדריכלי ישראל, לאחר שזכתה במכרז. את השירותים תספק מגדל באמצעות סוכנויות פלתורס ביטוח בע"מ. ההסכם ייכנס לתוקף ב-1.5.2021.

במסגרת ההסכם, תספק מגדל ל-1,200 חברי ההתאחדות מגוון מוצרי ביטוח, בהם ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח אחריות צד ג' וביטוח סייבר. מעטפת השירותים המקיפה תיתן מענה למגוון משרדי אדריכלים, החל מפרויקט בודד ועד למחזורים גדולים. תנאי הביטוח הייחודיים של מגדל יוצעו לחברי ההתאחדות בתנאים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד, בשורה משמעותית בענף.

שלומי נחום | צילום: סיון פרג'

לדברי שלומי נחום, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ביטוח כללי במגדל ביטוח, "אנו שמחים על חתימת ההסכם עם התאחדות האדריכלים ובוני הערים בישראל, הסכם גדול נוסף עליו חתמנו לאחרונה עם ארגוני עובדים מובילים. הסכמים אלה משקפים את מחויבותה של מגדל לדאגה לרווחתם של עובדים מקצועיים ממגוון רחב של תחומים ולהציע להם ולארגונים בהם הם מועסקים מגוון רחב של מוצרים ושירותים המותאמים לצרכיהם".


הראל מעניקה חסות למבצע התרמה ייחודי של עמותת נט"ל

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים מעניקה את חסותה למבצע התרמה ייחודי של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה על רקע לאומי). בימים אלו ובעקבות מקרה ההצתה המצער של איציק סעידיאן, נרשמה עלייה משמעותית של 900% במספר הפניות לקו הסיוע של העמותה.

על מנת להמשיך ולסייע לכל אותם מאות לוחמים משוחררים הזקוקים לסיוע נפשי ולצורך מימון הטיפול, פונה כעת העמותה לעזרת הציבור הרחב בקמפיין התרמה משמעותי בשיתוף הראל.

מישל סיבוני, מנכ"ל הראל. צילום: ורדי כהנא

מהראל נמסר: "קבוצת הראל ביטוח ופיננסים מצדיעה ללוחמי צה"ל ופועלת למען שיקום פצועי צה"ל ופגועי הנפש בישראל, זאת כחלק מהמחויבות והתרומה לקהילה שהם חלק בלתי נפרד מה-DNA של החברה, ומוטמעים, הלכה למעשה, בחזון ובפעילות היום יומית של החברה".


קדנציה נוספת לירון גינדי

המועצה הארצית של לשכת יועצי המס בחרה היום את יועץ המס ירון גינדי, לכהן קדנציה נוספת כנשיא לשכת יועצי המס בישראל.

גינדי מכהן כנשיא הלשכה החל מדצמבר 2012. הוא מכהן בתפקיד כבר שלוש קדנציות, ונבחר כעת לקדנציה שלישית של שלוש שנים נוספות, עם אופציה להארכה לארבע שנות כהונה.

ירון גינדי נשיא לשכת יועי המס. צילום: Q Elite Beauty

יועץ המס עמי אביטן, המשמש כיו"ר המועצה הארצית של לשכת יועצי המס, מסר בעקבות הבחירה בגינדי: "כל חברי הלשכה מאחלים לירון הצלחה בהמשך תפקידו למען העתיד המקצועי שלנו ועבור קהל לקוחותינו – העצמאים והעסקים הקטנים והבינוניים".

התמונה הראשית: shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email