השתתפות עצמית: רכילות עסקית בענף הביטוח שוק ההון

מחכים לסיפורים שלכם מהמשרד, מהבית ומהשטח – עברתם משרד? חגגתם אירוע? קרה לכם משהו מעניין? יש לכם המלצה טובה? כתבו לנו: [email protected]
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד הסכם גלובלי להראל: תייצג בלעדית את קבוצת הביטוח היפנית טוקיו מארין קילן

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חתמה על הסכם בלעדיות גלובלי להיות הנציגה בישראל של ענק הביטוח היפני Tokio Marine Kiln Insurance Limited. הסכם זה מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובאליים שמקיימת הראל עם למעלה מ-14 תאגידי ביטוח בינלאומיים מהגדולים בעולם.

טוקיו מארין נחשבת לאחד מתאגידי הביטוח המובילים בעולם. יש לציין כי בחודש יולי האחרון חתמה הראל על הסכם שיתוף פעולה עם החברה האם "טוקיו מארין החזקות". לפי ההסכם שתי החברות יפעלו במשותף כדי לאתר טכנולוגיות, מוצרים ושירותים חדשניים בתחומים שונים, וביניהם בתחומי הבריאות, הסייבר, ההפצה וחווית הלקוח, אשר ישולבו בעסקי הליבה של הביטוח. כמו כן נקבע כי החברות ישתפו ידע בתחומים רחבים – הן מעולם השירות ללקוח הן מעולם הטמעת מערכות טכנולוגיות לשיפור חווית הלקוח, תשלום תביעות מהיר, לרבות למידה משותפת של עולם הסייבר.

גדעון המבורגר, נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, מסר כי "ההסכמים של הראל עם חברות ביטוח גלובליות מהמובילות בעולם, מעצימים את מעמדה המקצועי של קבוצת הראל ומאפשרים לה להיענות לדרישות ביטוחיות של חברות ישראליות גלובליות בעלות שלוחות ומפעלים בכל העולם.

"ההסכמים הבינלאומיים מהווים פלטפורמה שיווקית משמעותית כלפי חברות בינלאומיות שמעוניינות לפעול בארץ".

חני מימון מונתה לסמנכ"לית מכירות ארצית בקבוצת "קופל גרופ"

קבוצת קופל גרופ גייסה לשורותיה את חני מימון, שתכנס לתפקיד סמנכ"לית מכירות ארצית של החברה. למימון ניסיון של למעלה מ־21 שנה בתחום שירותי הדרך והמוסכים, והינה מוכרת רבות על ידי סוכני הביטוח בישראל. לפני הגעתה לקופל גרופ, עבדה מימון ברשת שירותי דרך גדולה ומוכרת בארץ.

"מימון נבחרה לתפקיד המאתגר לאור יכולות השירות והמקצועיות הגבוהות שלה", אומר מיקי קופל, מנכ"ל החברה, שבירך על הצטרפותה למשפחה והוסיף:

"זהו מהלך שמוסיף תבלין משמעותי למטעמים שקופל גרופ מייצרת. אני בטוח שסוכני הביטוח בישראל אשר עבדו איתה במשך שנים יברכו אותה על המינוי החדש".

*צילום: shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email