השתתפות עצמית /// שגריר מסכמת שנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"למרות שני סגרים של כחודשיים וסגר שלישי שעדיין נמשך, לא השתנתה מגמת צריכת שירותי הדרך והגרירות אשר העניקה קבוצת שירותי הרכב ללקוחותיה והיקפי הפעילות נשמרו דומים לשנת 2019", כך מדווחת קבוצת שגריר, שמעניקה שירותי דרך וגרירה לכ־1.4 מיליון מנויים ומתקנת אלפי רכבים אחרי תאונה.

למרות ירידה בכמות תאונות הדרכים נשמר היקף הגרירות שביצעה החברה ללקוחותיה לעומת 2019. החברה ביצעה למעלה מ־300 אלף גרירות ושירותי דרך, בדומה לשנה קודמת.

דוד מיכאל | צילום: באדיבות המצולם

דוד מיכאל מנכ"ל שגריר מציין כי "נתון זה מוסבר כתוצאה מחוסר טיפול ברכבים כאשר מתגלה בעיה מכנית שולית אשר לבסוף בגלל דחייה מגיעה למצב בו יש צורך לגרור את הרכב". הסיבה השנייה לעלייה בכמות הגרירות עליה מצביע מיכאל הינה שינויי מזג האוויר הקיצוניים שחוותה המדינה ו"אירועי הגשם" הקיצוניים שמתרבים משנה לשנה וגרמו להצפות רבות של רכבים והשבתתם.

מהחברה נמסר כי בחודשי הסגרים נרתמה חברת שגריר לסיוע במשבר והעניקה לכל בעל רכב את שירותי התנעת הרכב ללא תשלום בין אם היו מנויי החברה ובין אם לא ואף אפשרה ללקוחות לקבל שירות של החלפת מצבר כאשר רוב המוסכים והחנויות היו סגורים.

גדי בן חמו פורש ממנורה

אחרי 43 שנים בענף הביטוח, מתוכם 23 שנים במנורה מבטחים כמנהל מחוז הצפון וסמנכ״ל בכיר, גדי בן־חמו מסיים את תפקידו במנורה מבטחים.

בשיחה עם "ביטוח ופיננסים" מסכם בן־חמו: "רוב שנותיי בענף הביטוח אני באינטראקציה ישירה מול סוכני ביטוח שאותם אני אוהב ומעריך. היו לא מעט הזדמנויות קידום לתפקידי מטה בכירים שדחיתי בעבר מתוך הרצון שלי להישאר בשטח קרוב לעשייה מול הסוכנים.

"אני מסיים את תפקידי במנורה מבטחים בסיפוק רב ועם הישגים מצוינים של מחוז הצפון לאורך השנים בתחומים השונים, אלמנטרי, ביטוח חיים ושרות איכותי לסוכנים. מנורה מבטחים היא חברה מצוינת ונהניתי מכל רגע בחברה.

"בתקופה שבין אוקטובר לסוף דצמבר ביצעתי חפיפה מלאה עם אייל אוחיון שמחליף אותי בתפקיד ואני מאמין שאייל מניסיונו הרב ידע להעצים את המחוז תוך שמירה על ההישגים והייחודיות של המחוז.

"אני מתכוון לעסוק כעצמאי בייעוץ לסוכנים וסוכנויות ביטוח בכל תחום שידרש, שם אני מאמין שיש לי מה לתרום".

שומרה מצרפת אליה את סוכנות ע.ת.ג.ר

ע.ת.ג.ר סוכנות לביטוח, אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בצפון הארץ, מצטרפת לקבוצת שומרה חברה לביטוח. הסוכנות היא בבעלות רוני בליש, סוכן ביטוח מטבריה בעל ותק של כ־30 שנה בענף. בחברת ע.ת.ג.ר מועסקים כ־25 עובדים, והיא מתמחה בכל ענפי הביטוח: אלמנטרי, פנסיוני וימי.

משומרה נמסר כי רכישה זו מצטרפת לרכישות נוספות שבוצעו לאחרונה בקבוצה. עוד נמסר, כי בכוונת הצדדים להגדיל ולפתח את הפעילות הביטוחית בצפון בארץ באמצעות תפעול, רכישה ומיזוג של סוכנויות נוספות.

שחר בראל, יו"ר דירקטוריון שומרה סוכנויות, מסר: "אנו שמחים על הרכישה והצטרפות רוני בליש לקבוצת שומרה. הרכישה הינה חלק מהאסטרטגיה של הקבוצה, ואנו מאמינים ביכולותיו של רוני שיוביל אותה בצפון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email