השתתפות עצמית /// שלמה ביטוח תטיס בתחילת דצמבר כ־100 סוכנים מצטיינים לטיול בדובאי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נבחרת של כ־100 סוכני ביטוח מצטיינים של חברת שלמה ביטוח היתה אמורה לטוס בחודש מאי האחרון לחופי מאוריציוס, זאת לאחר שזכו במסגרת מבצע מיוחד וייעודי לסוכנים.

בקבוצת שלמה חשבו על פתרונות יצירתיים למימוש הטיול שנדחה בשל משבר הקורונה הבינלאומי. נשקלו יעדים חלופיים ואף דחייה למועד בלתי ידוע.

טובי שמלצר. צילום: עזרא לוי

לדברי טובי שמלצר, מבעלי שלמה ביטוח: "לאחר שנחתם הסכם השלום של ישראל עם איחוד האמירויות, ראינו בכך הזדמנות חד פעמית ליצור טיול עם ערך מוסף משמעותי, הן עבור סוכנינו שיזכו להיות מבין
הישראלים הראשונים שמבקרים באופן רשמי בדובאי והן עבור החברה – בפן העסקי. אנו גאים להיות חברת
הביטוח הראשונה, ובכלל אחת מבין החברות הראשונות בישראל, שיטוסו באופן מסודר לאיחוד האמירויות.

"הסוכנים ייהנו מטיסה פרטית ישירה במיוחד עבורם, מלון חמישה כוכבים מפנק מהמובילים בדובאי, ארוחות
במסעדות הידועות ביותר, ביקור במגדל בורג' חליפה ובשלל האטרקציות שיש לדובאי להציע, ואף יום עיון מרתק עם בכירי ענף הביטוח באיחוד האמירויות בו נלמד מהקולגות שלנו על העבודה שנעשית בתחום הביטוח במדינתם ונבחן שיתופי פעולה עתידיים".

כלל ביטוח ופיננסים נכנסת לעולם הפודקאסטים

כלל ביטוח ופיננסים משיקה סדרת פודקאסטים בשם "מה שחשוב". הסדרה עוסקת באופן מעמיק באירועים יומיומיים בתחומים שונים כמו בריאות, פיננסים והגנה על הבית. הפודקאסטים, בהנחיית איש התקשורת אביב פרנקל, במסגרתם הוא משוחח עם מומחים בתחומים השונים.

הפרק הראשון עוסק ב"מה שחשוב בסייבר" ומה נדרש כדי להגן על עצמנו ועל בני המשפחה שלנו ברשת הדיגיטלית. בפרק זה, יתארחו גלעד האן, חוקר סייבר, עבירות ופשעי מחשב שיספר על הסכנות בזירה הווירטואלית ומור מימרן מנהלת אנליזה ותכנון עסקי, בחטיבת ביטוח כללי שתיתן את הזווית המשלימה על הפתרון הביטוחי שכלל מציעה: ביטוח לכל המשפחה למקרי שיימינג ובריונות רשת, איומי סייבר, כופר וגניבות אונליין.

מושית אלמוג ליפקוביץ. צילום: יח"צ

הפרק השני עוסק ב"מה שחשוב בבריאות" בו מתארחים יובל קדוש, שבתו בת השש חלתה בלוקמיה בשנת 2009 וכל המדינה התגייסה להצילה, ועוזית ויינשטיין, סגנית מנהל מערך הבריאות בכלל ביטוח ופיננסים שתפרט על מגוון הכיסויים הבריאותיים, וכיצד אני מתאים את הכיסוי הנדרש עבורי ועבור בני משפחתי.

"'מה שחשוב' נולד מתוך מחשבה להעניק כלי למידה והדרכה חדשים ללקוחותינו, בזירה החדשה שבה לומדים היום", אומרת מושית אלמוג ליפקוביץ, מנהלת מחלקת תוכן והדרכת סוכנים ולקוחות בכלל ביטוח ופיננסים. "בחרנו בנושאים בעלי חשיבות הנוגעים לכולנו, ולמרות חשיבותם לא תמיד נמצא ברשותנו הידע והניסיון הנדרש כיצד נכון לפעול. התוכן בסדרת הפודקאסטים שהפקנו מגוון ומקצועי, ואני מאמינה כי כל מאזין ומאזינה ימצאו בהם עניין".

חפשו את סדרת הפודקאסטים של כלל ביטוח ופיננסים "מה שחשוב" באפליקציית ספוטיפיי.

סו"ב יעקב גורי נבחר לכהן כחבר המועצה הארצית של הלשכה

סו"ב יעקב גורי נבחר תחת מחוז תל אביב במקומו של סו"ב עדי בר און שפרש.

יעקב גורי. צילום: באדיבות המצולם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email