השתתפות עצמית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בסוף השבוע האחרון, השתתף סוכן הביטוח החיפאי וחבר המועצה הארצית, דותן ויגודסקי, בתחרות האולטרה מרתון "סובב עמק", בה רץ מרחק של 133 ק"מ. דותן סיים את התחרות במקום השלישי המכובד בזמן של 19:39 שעות. לדבריו, הריצה למרחקים ארוכים אצלו היא לא רק סיסמא, היא דרך חיים.

משמאל ויגודסקי | צילום: באדיבות המצולם

סוכנות סיני שואפת להכפיל את מכירת ביטוחי הבריאות ב־ 2019

במהלך כנס סוכנים שערכה סוכנות "סיני" לביטוח במלון דן תל אביב השבוע, הציבה הסוכנות את היעד השאפתני: הכפלת מכירת ביטוחי בריאות לעומת המכירות ב־2018. רועי פורמן, מנהל תחום ביטוח החיים והבריאות בסוכנות, חשף את הסלוגן שיוביל את סיני בשנת 2019 : 'סיני מובילים את המחר'.

יעל מוסצ'י, מנכ"לית הסוכנות, סיפרה על האיומים בפניהם עומדים סוכני הביטוח, והרגיעה את החששות תוך מתן דוגמאות למענה של הסוכנות לטובת סוכניה. היא סיפרה, כי במהלך הרבעון השלישי גייסה סיני כ־30 סוכנים חדשים לשורותיה, והצהירה על כוונתה להוביל את תחום בתי הסוכן בישראל בשנים הקרובות.

סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא לשכת סוכני ביטוח, שבירך את סוכני סיני בשם הלשכה אמר לאחר הכנס: "זה היה כנס עוצמתי ומקצועי, שמחתי להגיע לכבד, לברך ולתת עדכונים שוטפים מהנעשה בלשכה בתקופה זאת. אני מאחל לסוכנות סיני המון הצלחה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email